logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kelyje į unikalų stilių: 5 patarimai moterims

Kelyje į unikalų stilių: 5 patarimai moterims

Jei nori prašviesinti savo gyvenimą, tiesiog nors trumpam sustok ir pagalvok apie tai kas tau gražu. Pažvelk į dangų, saulę, medžius, žolę, į įvairius tau gražius pastatus, daiktus, žmones. Atrask sau gražiausią spalvą ir jau šiandien, nueik į kokia nors, kad ir dėvėtų drabužių parduotuvę ir negalvodama išsirink būtent tos spalvos drabužį ir jį nusipirk…

1. Prieš pradedant kurti naują aprangos stilių, išmokite naudotis savo jausmais.

Dienos bėgyje kuo dažniau atsipalaiduokite ir naudojant visus 5 pojūčio kanalus, pasistenkite aplinkoje užfiksuoti įvairiausius vaizdinius, garsus, kvapus, skonius ir lytėjimo pojūčius. Darykite tai viena, kad jums niekas netrukdytu. Pavyzdžiui apsilankykite meno galerijoje, vaizdingose miesto ar gamtos vietose ir galvojant apie stebuklą, malonumą ir džiaugsmą, fiksuokite tai ką jaučiate.

ikvepimas_moteriai

2. Kai jau pradėjote naudoti savo pojūčius, jų pagalbą pasistenkite užfiksuoti tai kas jums patinka ir gražu.

Stebėkite įvairių žmonių aprangą, įvairiausių aplinkos daiktų formas ir spalvas. Tai kas patraukė jūsų dėmesį, įsiminkite.

grazi_moteris

3. Vystykite spalvų suvokimą.

Apsidairykite aplinkui, suraskite jums patinkančias spalvas ir jas įsiminkite. Pajautusi, kokia spalva jums gražiausia, drabužių parduotuvėje  nusipirkite patikusios spalvos drabužį ir jį užsidėkite. Rinkitės ir derinkite spalvingą aprangą,  kadangi taip jūs ne tik vystysite savo spalvinį suvokimą, bet ir pasijusite energingesnė, džiaugsmingesnė ir gyvybingesnė. Spalvos žavės ne tik jūs, bet ir jūsų aplinkinius.

raudona suknele

4. Žinokite, kad jūs, kaip ir kiekviena moteris, esate graži.

Jūsų išvaizdoje tikrai yra daug privalumų. Todėl jūs būtinai privalote rasti mažiausiai 3. Ieškodama savo privalumus savarankiškai, gerai įsižiūrėkite į savo veidą, kūną, laikyseną, eiseną ir jūs tikrai juos atrasite. Jeigu visgi nepavyksta ar kažkuo abejojate, paklausinėkite savo draugų, kas jiems jumyse gražu. Kuo daugiau laiko skirsite sau, tuo geriau save pažinsite ir pamatysite savo privalumus. O kai juos žinosite, visuomet puoškitės taip, kad jūsų privalumai išryškėtu.

kaip_surasti_privalumus

5. Pradėkite drąsiai žiūrėti į savo kūną ir priimkite jį tokį koks jis yra.

Mes visos turime tokių vietų, dėl kurių daugiau ar mažiau kompleksuojame, bet nepaisant to, reikia pamilti kiekvieną savo kūno dalelę. Kai mylėsite, net ir negražiausias savo kūno vietas, lengvai sugalvosite būdus, kaip su tomis vietomis elgtis. Ar jas kažkaip pridenginėti, ar kažkaip tobulinti, ar tiesiog nustoti galvoti, kad su ta vieta kažkas ne taip. Būkite rami ir atsipalaidavusi ir jūs tikrai pajausite ko reikia jūsų kūnui ir jums.

stilius

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: