logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Apie stiliaus svarbą apkūnioms

Apie stiliaus svarbą apkūnioms:

Esminis mados supratimas aprangoje – žmogaus vaizdinys. Iš pirmo žvilgsnio tai abstraktu, bet žmogaus vaizdinys, kaip niekas kitas apsaugo nuo klaidų. Vaizdinys neišreiškiamas vienu modeliu. Žmogaus vaizdinys yra viso giminingo drabužių asortimento šaltinis. Šis asortimentas vadinamas – stiliumi. Stilius nesensta ir neišeina iš mados kadangi yra nulemtas savo dėsningumu. Juk stilius paremtas daugelio kartų meniniu patyrimu. Apkūnioms moterims labai svarbu pasirinkti individualų stilių, o ne vaikytis nuolat besikeičiančią madą.

Mada kuriama lieknoms moterims. Ji yra komercinė, todėl dizaineriai dažnai kuria tai kas nebrangiai pagaminama ir gerai parsiduoda. Būti elegantiška, gauti džiaugsmą nuo to kaip rengiesi, tai reiškia dėvėti tai kas sukurta būtent jums. Tai jausmas, kad apranga tai ne paprastas apvalkalas, o harmoninga jūsų dalis.

Todėl apkūnios moterys tiesiog privalo rinktis tai kas joms tinka, o ne tai kas joms patinka.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: