logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Figūra kriaušės ar trikampio formos

Figūra kriaušės ar trikampio formos

Figūra kriaušės ar trikampio formos:

Šis sukurtas moteriškas komplektas skirtas kriaušės ar trikampio formos figūros moterims.  Aprangą   galimą pamatuoti ir įsigyti parduotuvėse: Zara, Julija Janus, Danija, Rankinių pasaulis.

kriauses_trikampio_figura

Naudojant vizualinę iliuziją galima koreguoti kriaušės ar trikampio formos figūrą ir priartinti ją prie tobulos smėlio laikrodžio formos.  Nuotraukoje pateiktos subtilios stilizavimo detalės padeda subalansuoti figūrą.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

10 Komentarai
 • Ieva
  Atsakyti
  2014-02-17

  O kaip rengtis 1,82 m ūgio moteriškėms:) ?

  • Ieva
   Atsakyti
   2014-02-18

   Labas, rūbų mano ūgio Lietuvoje sočiai randu:) bet nešioju tik kelnes ir bliuzeles ar megztinius. O taip norėčiau rasti tinkančią suknelę ar tnkantį sijoną.Ką nešioti aukštoms kad atrodytum gražiai ir neatrodytum kaip vėtrungė? Kokio ilgio drabužiai tinka?

  • Ieva
   Atsakyti
   2014-02-20

   Labas, tiesą pasakius, net nežinau kokie modeliai sijonų, suknelių tinka?Kokios spalvos tinka?

 • Edita
  Atsakyti
  2015-09-05

  Sveiki.Mano figuros tipo neimanoma nustatyti. Peciai lygūs liemeniui (80 cm), liemuo trumpas, krutine nemaza (D dydis), klubai platoki (apie 108), užpakalis riestas, slaunys riebios, blauzdos dailios, plonos. Negaliu buti smelio laikrodis, nes klubai platesni uz pecius, be to liemuo neisreikstas. Negaliu buti kriause, nes kuno virsus pakankamai isreikstas. Negaliu buti obuolys, nes šlaunys riebios ir apvalios. Negaliu buti staciakampis, nes klubai platesni uz liemeni ir pecius, be to uzpakalis riestas ir nemazas. Tai kas as? panasu, kad turejau buti smelio laikrodis, kuri kazkas is virsaus suplojo, todel neliko liemens 🙂 Kokia jusu nuomone?

Palikti komentarą: