logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Pirmojo įspūdžio galia

Pirmojo įspūdžio galia

Pirmojo įspūdžio galia:

Kad ir kaip mums tas nepatiktų, pagal vilkimus drabužius esame nuolat vertinami ir priskiriami vienai ar kitai kategorijai. Jeigu moteris vilki klasikinius drabužius ir prie jų priderino skarelę, manome, kad dirba biure ir siekia aukštesnių pareigų. Pastebėję gatvėje apsinuoginusią moterį galvojame, kad ji trokšta dėmesio. Apie pagyvenusį senučiuką viešajame transporte su sudėvėtais senamadiškais drabužiais pagalvojome, kad jam trūksta pensijos. Tokių minčių kyla dėl to, kad jos reikalauja mažiausiai pastangų.

ivaizdzio_galia_

Visus vertiname vadovaudamiesi tais pačiais kriterijais, nes esame linkę taupyti jėgas. Toks taupymas skatina visais atvejais ieškoti paprasčiausio sprendimo. Nors suprantame, kad kartais pirmas įspūdis gali, būti apgaulingas ir stengiamės atsispirti pagundai vertinti aplinkinius pagal išvaizdą, bet prigimtis mus verčia aplinką skirstyti į aiškias kategorijas. Toks žmonių tipizavimas kartais kelia problemų. Norint jų išvengti, reikėtų apie save pasauliui skleisti palankę informaciją.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: