logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Dalykinis makiažas

Dalykinis makiažas

Dalykinis makiažas:

Su tinkamu dalykiniu makiažu atrodysite patrauklesnė, aplinkiniams paliksite stipresnį įspūdį. Puikaus makiažo garantija – geras pagrindas (toninis kremas, kreminė pudra, pudra), todėl labai svarbu išsirinkti jums tinkamiausią. Naudojant makiažo pagrindą puikios odos efekto galima pasiekti net brandžiame amžiuje.  

Bendraujant pašnekovo dėmesys labiausiai krypsta į jūsų akis, antakiaus, ir lūpas. Todėl šias veido dalis būtina pabrėžti natūraliu makiažu, vieną iš jų labiau akcentuojant.

 

  • Akys. Venkite per daug intensyvių ir sodrių spalvų. Darbui puikiai tinka neutralūs, pasteliniai ir dūminiai tonai. Šviesus tonas, naudojamas vidinei voko pusei, padaro žvilgsnį budresnį. Jei jūsų regėjimas prastesnis, patariu darantis makiažą naudoti specialius akinius makiažui, kurie yra su pakeliamais stikliukais.  Kad šešėliai nesubėgtų į voko klostę ir ilgiau išsilaikytų, naudokite akių makiažo pagrindą.

 

  •  Antakiai. Šiuo metu ideali antakių forma yra kylantys į išorę, lengvai kampuoti, natūralūs, bet tvarkingi. Pakoregavus antakius jūsų žvilgsnis atrodys švaresnis ir išraiškingesnis, akys atviresnės, veidas atrodys tarsi po nedidelio odos patempimo.  Jei antakiai reti arba šviesūs, paryškinkite juos antakių pieštuku, kurio spalvą būtina parinkti pagal jūsų koloritą. Kuo šviesesnis ir šaltesnis jūsų koloritas, tuo šviesesnė ir šaltesnė turi būti pieštuko spalva.

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: