logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip kurti įvaizdį naudojant didelį kiekį papuošalų

Kaip kurti įvaizdį naudojant didelį kiekį papuošalų:

Mes moterys naudojame daug įvairių aksesuarų, tai – rankinės, auskarai, kaklo papuošalai, apyrankės, žiedai, galvos apdangalai, pirštinės, riešinės, skarelės ir kt. Kiekvienas iš šių aksesuarų turi begalybę rūšių, spalvų, formų. Pagrindinė aksesuarų funkcija papildyti išvaizdą, papuošti ar užbaigti apranga, šukuosena ir makiažu kuriamą įvaizdį.

Nemaža dalis aksesuarų yra savaime gražūs ir patrauklūs daiktai. Kartais mus moterys šie gražūs daikčiukai taip sužavi, kad juos perkame negalvodamos apie tai, kaip juos dėvėsime ir su kokia savo apranga juos derinsime.

Jeigu jums patinka ryškūs įvaizdžiai, esate drąsi, siūlau jums atkreipti dėmesį į naują tendenciją – daug aksesuarų viename komplekte. Įvaizdžiai su dideliu kiekiu aksesuarų atrodo žaismingai ir jaunatviškai. Tačiau naudojant didelį kiekį aksesuarų, reikia būti atsargia, kad jūsų įvaizdis netaptu per daug apkrautu ir aksesuarai neužgožtu kitų svarbių jūsų įvaizdžio detalių. Čia papasakosiu apie tai, kaip kurti šiuos drąsius įvaizdžius.

ryskus_papuosalai

Kaip visada kuriant komplektą pradedame nuo drabužio. Drabužiai aksesuarais praturtintame komplekte, turi būti maksimaliai paprasti. Drabužių spalvos „ramios” – juose gali būti kelių atspalvių pastelinės spalvos arba viena sodri. Raštuoti drabužiai šiam komplektui netinka! Po to, kai pasirinkome drabužius, stilių papildome avalyne ir dideliu kiekiu aksesuarų. Komplekte rankinė ir avalynė gali būti ryškūs arba įdomūs savo stilistika.

apyrankes kaip_derinti_aksesuarus

papuošalai žalios apyrankės gatves_stilius laikrodis_apyranke_skarele apyrankes_ryskus_nagai delnine_su_zirniais derinti_perlus dideli_kaklo_papuosalai

 

Taip pat rekomenduoju perskaityti straipsnius https://natalijastun.com/apie-papuosalus/

https://natalijastun.com/klausimas-stilistui-kaip-derinti-papuosalus-prie-drabuziu/

https://natalijastun.com/kaip-pagal-veido-forma-parinkti-papuosala/

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: