logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Jūreiviškas stilius apkūnioms

Jūreiviškas stilius apkūnioms:

Turbūt didžioji dauguma apkūnių moterų pasakytu, kad horizontalios linijos storina. Tačiau tai nevisai tiesa. Horizontalios linijos vizualiai suteikia figūrai didesnio apvalumo, siluetas atrodo aukštesnis. O kaip dėl vertikalių linijų, ar jos plonina? Šis vizualus efektas priklauso nuo juostų kiekio. Kūnas atrodys lieknesnis, kai viena ar kelios vertikalios juostos yra silueto viduryje. Jeigu visas drabužio audinys dryžuotas, tai juostos kurios išdėstytos vertikaliai storina.

Taigi, kategoriškai teigti, kad horizontalios netinka, o vertikalios tinka, negalima. Paskutinės mados tendencijos šaukia, kad jūreiviškas stilius –  madinga. Jūreiviško stiliaus pagundai sunku atsispirti, todėl apkūnioms moterims siūlau: dryžuotus drabužius derinkite su kardiganais, įsigykite drabužius, kuriuose dryžuotų raštų audiniai kombinuojami su vienspalviais audiniais.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

1Komentaras
  • Marija
    Atsakyti
    2014-11-14

    Laba diena man labai patiko Jusų knyga didelis aciu

Palikti komentarą: