logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Apkūnus modelis Stephanie Zwicky

Apkūnus modelis Stephanie Zwicky

Apkūnus modelis Stephanie Zwicky:

Sklaidant interneto puslapius, man užkliuvo vienos apkūnios moters stilius. Nors šios moters kūno apimtys tikrai didelės, vis tik ji atrodo nuostabiai. Taigi surinkau apie ją informaciją ir pateikiu savo analizę.

Stephanie Zwicky – apkūnus modelis. Tai kūrybinga ir išradinga moteris, kuri sugebėjo pamilti save tokią kokia ji yra. Ji turi populiarų blogą „Big Beauty“, kuris skirtas apkūnioms moterims. Stefani net parašė knygą apie madą apkūnioms. O iki tol ji mokėsi stomatologijos ir buvo labai nepatenkinta savo išvaizda, todėl kankino save įvairiomis dietomis. Vieną dieną ji viską metė ir šiuo metu bando įgyvendinti didžiausią savo svajonę – tapti aktore.

Stefani viena iš kūrybingo aprangos stiliaus atstovių. Tokį kūrybingą stilių mėgsta menininkai. Stefani kurdama savo stilių, neriboja savęs taisyklėmis. Jai svarbu, kad drabužiai būtų stilingi bei spalvingi, kuriuos ji meniškai sukomponuoja. Nepaisant to, kad Stefani dėvi drabužius su 3 iksais, jos individualus įvaizdis, padėjo jai išpopuliarėti ir eiti link svajonės. Stefani bloge yra daug pavyzdžių, kaip kūrybingai pateikti save.

Mano nuomone ne visi Stefani siūlomi drabužių pavyzdžiai yra sėkmingi. Jeigu apkūni moteris nenori tapti pajuokos objektu, ji turi rinktis atsargiai ir svarbiausia tik tai kas tinka būtent jai. Derinti aprangos bei aksesuarų spalvas, taip kaip derina Stefani, gali ta apkūni moteris, kurios siela meniška, o koloritas kontrastingas. Stefani dėvi ir aptemptas kelnes, ir sukneles, ir sijonus aukščiau kelių. Tačiau mano nuomone labiausiai jai tinka, suknelės žemiau kelių ir ne aptemptos kelnes.

Taigi patinkančio stiliaus aklas kopijavimas netinka, net jeigu jums mažiau negu 30.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: