logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Madingi galvos apdangalai

Madingi galvos apdangalai

Madingi galvos apdangalai:

  • Megztos kepurės

Dėl savo patogumo megztos kepurės niekada neišeina iš mados, tuo dizaineriai Dolce & Gabbana, Anna Sui, Agnes B, Markus Lupfer pasinaudojo ir sukūrė naujo dizaino vintažų dvelkiančias kepures. Bumbulai, atvartai, nertinis primenantis ploną voratinklį ir paprasti mezginiai – viskas ką mėgo megzti jūsų auksarankė močiutė šio sezono must have.megztos_kepures

  • Prancūziškos beretėsberetesmadingos beretes

Prancūzija – tai ne tik Eifelio bokštas, karštos bandelės ir Eliziejaus laukai. Prancūzija – tai taip pat elegantiškos ir labai moteriškos moteris. Įkvėpti šių vaizdų dizaineriai Fay, Paul & Joe Luisa Beccaria pristatė savo modelius. Aktualios ne tik klasikinės beretės raudonos ar juodos spalvos, bet ir baltos, mėlynos, plytų. Luisa Beccaria pasiūlė prašmatnias pūkuotas megztas beretės, kurios atrodo neprasčiau už veltines klasikines. Taip pat beretes dizaineriai dekoruoja bumbulais iš kailio ar siūlų, kniedėmis, sagomis ir aplikacijomis.

Bėrėtės lengvai kombinuojasi su klasikinio ar natūralaus stiliaus drabužiais. Ypatingai jos tinka moterims su garbanotais plaukais.

  • Skrybėlėsskrybelesmadingos_skrybeles

Skrybėlės pagal dydį su įvairiausiais bryliais paplitusios gan plačiai, ir jos jau suformavo  atskirą tendenciją. Spalvine gama taip pat plati, tačiau dominuoja bazinės juodos ir pilkos spalvos galvos apdangalai. Jeigu iš praeitų sezonų, garderobe liko bazinės spalvos skrybėlė – Fedora, drąsiai traukite. Atėjus šaltesniems orams šią tendenciją pasiūlė Ralph Lauren.

John Galliano rekomenduoja angliškas skrybėles su spalvinga juosta, kurios atrodo klasiškai ir stilingai. Asimetrinės Lanvin skrybėlės papuoštos gėlėmis ir kutais. Ungaro pasiūlė dėvėti skrybėles su siaurais bryliais ir skilutėmis.

  • Raitelių kepurėsraitelio_kepureraitelio_kepure_

Griežtos formos  galvos apdangalai pagaminti iš veltinio, vilnos ar net tvido vėl sugrįžo į madą. Viena iš naujovių tai fetrinė kepurė su odiniu snapeliu ir ausis dengiančiomis dalimis.

  • Kepurės su šydukepures_su_sidu

Skrybėlės pilnai pagamintos iš tiulio arba turintys šydą kaip dekoratyvinį elementą, tikriausiai švelniausios ir moteriškiausios iš viso kas buvo pristatyta. Emanuel Ungaro pademonstravo keletą gotikinių juodų variantų, o Agnes B priešingai – šviesias su raukiniais.

  • Kepurės iš kailiokailines_kepures kepures_is_kailio

Įvairiausių formų ir spalvų kepures iš kailio pasiūlė Moncler Gamme Rouge, Ralph Lauren.

Kailinės kepures nebūtina nešioti su masyviais paltais ar kailiniais, prie jų puikiai tiks ir lengvos striukės ir mezginiai iš storų siūlų.

  • Skarosskaros

Kaip galvos apdangalai aktualios stačiakampio formos skaros perlenktos įstrižai pusiau. Populiariausios pagamintos iš vilnos, šilko. Tokias mes galime pamatyti Kenzo, Dolce Gabbana kolekcijose.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: