logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Konkursas „Tavo nepakartojamas šventinis įvaizdis“

Konkursas „Tavo nepakartojamas šventinis įvaizdis“

Konkursas „Tavo nepakartojamas šventinis įvaizdis“ vyksta nuo 2014.01.01 iki 2014.01.30

Jeigu norite, gauti pilnavertę savo stiliaus atradimo ir sukūrimo konsultaciją nemokamai, kviečiu jūs sudalyvauti šiame konkurse. Sąlygos labai paprastos:

 1. nufotografuokite save visu ūgiu tuo metu, kai jau būsite pasipuošusi Naujųjų metų sutikimui skirta šventine apranga,
 2. šią savo nuotrauką ir aprašymą, kaip jūs kūrėte savo įvaizdį atsiuskite man į elektroninį paštą info@natalijastun.com,
 3. apie šį konkursą  soc. tinkluose papasakokite draugėms.

Iš visų darbų išrinksiu 3, stiliaus ir skonio prasme, geriausius įvaizdžius. Šioms trims geriausio įvaizdžio savininkėms, padovanosiu savo, 120 Lt vertės, pilnavertę stiliaus atradimo ir sukūrimo konsultaciją. Šią konsultaciją galiu atlikti ne tik gyvo susitikimo metu, bet ir internetu, naudojant Skype, todėl nesvarbu kokiame pasaulio taške jūs randatės. Dalyvaukite ir gaukite tikrai vertingą dovaną.

Linkiu sėkmės.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

1Komentaras
 • Jurga
  Atsakyti
  2013-12-31

  Sveiki,

  ačiū, kad surengėte konkursą su tokiu nuostabiu prizu, kuris tikrai, manau, patiks kiekvienai moteriai.

  Aš taip pat labai norėčiau laimėti 🙂

Palikti komentarą: