logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

10 vintažinių detalių, kurias į madą reikėtu gražinti

10 vintažinių detalių, kurias į madą reikėtu gražint:

Pasirodo, mūsų močiutės buvo gudrios stiliaus išradėjos. Sunkiais gyvenimo periodais, naudojant stilingus aksesuarus,  jos sugebėdavo paslėpti laiko ir pinigų stokos žymes. Kokie gi tie aksesuarai, kuriais moterys meistriškai naudojosi, kai  kurdavo savo stilių, ir kuriuos galim panaudoti šiandien?

Dieninės skrybėlaitės

skrybeles

Akivaizdu, jei beisbolo ar trikotažinę kepurę pakeisime šia nuostabia skrybėlaite, pasikeis ir jūsų įvaizdis, – sportinis į elegantišką. Be to ir „blogų plaukų dienos” liks taip pat nepastebėtos.

Vientisi maudymosi kostiumėliai

maudymosi_kostiumeliai

Vientisi maudymosi kostiumėliai atrodo labai patraukliai ir seksualiai. Jos maskuoja pilvo riebaliukus ir moteriai leidžia patogiai jaustis.

Movos

movos

Norinčioms išsiskirti iš minios net žiema, mova – tai tobulas pasirinkimas.

Pėdkelnės su siūle

pedkelnes_su_siule

Kartais ir susiuvimai gali atrodyti patraukliai ir stilingai. Ypač aktualu tai šiandien, kai gaminant pėdkelnes, aprangos industrija naudoja naujas technologijas ir šiuolaikišką siuvimo įrangą.

Galvos skarelės

galvos_skareles

Tam, kad dirbant plaukai netrukdytu ir neerzintu, suriškite juos ne plauku gumute, o skarele. Pagausite du zuikius – patogumą ir grožį.

Platus sijonas

platus_sijonas

Platūs, „new look“ stiliaus vintažiniai sijonai, turi savų privalumų. Jie lieknina liemenį, maskuoja klubus, su jais moterys visada atrodo žaismingai, moteriškai ir originaliai.

Ne žieminės pirštinės

pirstines

Prastą manikiūrą galima paslėpti vasariškomis pirštinėmis iš odos, gipiuro, atlaso.

Kaklo skarelė

kaklo_skarele

Maža, spalvinga, lengva ir praktiška kaklo skarelė, gali pakeisti sunkų masyvų kaklo papuošalą.

Plaukų kaspinas

plauku_kaspinas

Garbanas prilaikantis plaukų aksesuaras,  puikiai tinka dėvėti ne tik išeigai, bet ir namie.

Plačios kelnės

placios_kelnes

Nuo klubų platėjančios kelnės vėl grįš į madą. Dizaineriai jau kuria jas.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: