logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip tinkamai apsirengti per įmonės Kalėdų vakarėlį?

Kaip tinkamai apsirengti per įmonės Kalėdų vakarėlį

Kaip tinkamai apsirengti per įmonės Kalėdų vakarėlį?

Jeigu įmonėje nepriimtas darbo aprangos kodas, tuomet biuro šventės – puiki galimybė pasirodyti visu grožiu. Tik nereikia persistengti, nes kolegos, visus metus savo bendradarbę matę vilkint tik formalų kostiumą, gali būti priblokšti išvydę su seksualia suknele. Be to, svarbu nepamiršti, kad vakarėlyje dalyvaus ir vadovai bei pavaldiniai. Kad ir kaip būtų, biuro šventės – ne tik linksmybės, bet ir darbas, tik kitu pobūdžiu. Drabužių pasirinkimas priklauso nuo pobūvio savitumo. Jeigu su bendradarbiais einama žaisti kėglių, tai vakarinė suknelė šiai progai netiks. Jeigu planuose vakarienė restorane – džinsai ir megztinis nėra tinkamas pasirinkimas.

Jeigu aprangos kodas nėra nurodytas,  tuomet rengtis šventiniam vakarėliui padės formalumo vertinimo sistema.

Pagal svarbumą ir reikšmingumą taikant dešimtbalę sistemą reikėtų įvertinti vietą, kur vyks šventė, supančią aplinką (žmones) ir vakarėlio tikslą. Rezultatus sudėti ir padalyti iš trijų. Gautas skaičius rodys aprangos formalumo lygį. Kuo apranga formalesnė, tuo šventė prašmatnesnė. Pavyzdžiui, Naujųjų metų vakarėlis (7) vyks darbovietės pastato renginių organizavimo salėje (7) su bendradarbiais (9). Gaunamas formalumo lygis 7,7. Tai reiškia, kad aprangos stilius pagal formalumą turi būti aukštesnis už business casual ir žemesnis, pavyzdžiui, už black tie. Džinsai, raštuoti megztiniai, “cat” auliniai batai, smokingas ar vakarinės ilgos nėriniuotos suknelės netinka.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: