logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip rengtis per Kalėdines šventes, sutinkant 2017 m.

Ką turėtume vilkėti pasitikdami Naujuosius, kad pritrauktume sėkmę ateinančioms dienoms? Savo skonį mums diktuoja 2017-ųjų šeimininkas Ugningas gaidys – labai atkaklus ir ryžtingas. Pagrindinės ateinančių metų spalvos bus raudona, oranžinė ir juoda, taip pat joms artimi atspalviai – ruda, auksinė, bordinė, ryškiai geltona. Garsiausi pasaulio mados namai, pristatydami 2016-2017 m. puošnių drabužių kolekcijas, demonstravo raudonas, geltonas, juodas, oranžines, smėlio spalvos ir rudas sukneles.

kaip_apsirengti_per_naujus_metus

Christian Dior

 

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

 

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

 

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

 

Lanvin

Lanvin

 

Zac Posen

Zac Posen

 

Faktūra – įvairi: vilna, šifonas, šilkas.  Madingos dviejų-trijų spalvų drabužiai, ypač raudonos ir juodos. Aristokratiškas derinys – juoda ir ciklameno sp., sidabras ir smėlio (“Zac Posen”, “Giorgio Armani”).

Giorgio Armani

Giorgio Armani

Rinkdamiesi naujametį apdarą, pirmenybę teikite šioms spalvoms ir prabangiems audiniams, sulauksite daugiau sėkmės 2017 metais. Venkite nuobodžių ir subtilių audinių. Ateinantys metai priklauso ugnies stichijai. Pagrindinis šios stichijos bruožas – aktyvumas ir beveik neišsenkanti energija, todėl visos spalvos, kurios primena ugnį, atneš jums sėkmę.

Zac Posen

Zac Posen

Ugningas gaidys – veržlus gyvūnas, todėl drabužiai neturėtų varžyti jūsų judesių.

Papuošalai ir aksesuarai – neprovokuojantys, tačiau originalūs. Naujųjų sutikimo vakarą idealiai tiks perlai, brangakmeniai (arba brangi bižuterija). Rekomenduoju atkreipti dėmėsi į geometrinės formos kaklo papuošalus su kristalais, perlais, akmenimis, asimetrinius auskarus, įmantrias, neįprastų formų apyrankes.

Nina Ricci

Nina Ricci

Galimas sijono apačios arba suknelės dekoravimas nėriniais. Suknutė ir ryški, originali segė – taip pat puikus sprendimas. Toks apdaras tiks inteligentiškai moteriai. Jeigu ruošiatės į iškilmingą pokylį, be abejonės, efektingai atrodys ilga vakarinė dekoltuota arba nugarą, arba bent rankas atidengianti suknelė.

Chapurin

Chapurin

Permatomu audiniu uždengti pečiai (iki krūtinės) ir rankos – šio sezono akcentas. Kokteilinę suknelę, pasiūtą iš lengvai krentančio audinio, galima papuošti ties iškirpte mažyčiais raukinukais, kurie taip pat madingi šį sezoną. Maža juoda elegantiška suknutė atrodys efektingai, jeigu ant pečių užsimesite kailinę peleriną ar bolero, o ant kaklo segėsite originalius perlus. Jeigu suknelė pasiūta iš tamsaus prabangaus audinio, jos apačią galite išsiuvinėti kristalais.

Dažnai pastebiu, kad vakarinės aprangos pasirinkimo problema paaštrėja prieš pat Naujuosius. Gaila, kad moterys vakarinių suknelių paieškas pradeda paskutiniu momentu, likus vos keletui dienų. Kai trūksta laiko – įsigyja ne tai, kas labai patiko, o tai, ką paskubomis surado: “Ai, gerai bus ir taip.” Taip apdaras įsigyjamas vos vienai dienai, jis nefunkcionalus ir dažnai ne itin tinka figūrai.

Jeigu naujamečiame pobūvyje norite spinduliuoti kaip žvaigždė, be to, norite įsigyti sėkmingą pirkinį, kuris jums tarnaus ne vieną vakarą, tuo privalote pasirūpinti gerokai iš anksto, vėliausiai – jau dabar. Sėkmingai parinkta apranga – tai mados tendencijas atitinkantys gaminiai, kurie individualiai pritaikyti figūrai, išvaizdai ir komplektui. Atsižvelkite į savo figūros tipą, savo spalvų koloritą, nes graži suknelė, kabanti ant pakabos arba apvilkta manekenui, gali visai neatskleisti jūsų išvaizdos pranašumų, netgi atvirkščiai – ją sugadinti. Sutinkant 2017-uosius patarčiau rinktis iš šį sezoną madingų spalvų: juodos, raudonos, oranžinės, pilkos, rudos, geltonos…

Chapuri

Chapuri

Madingos suknelės, siekiančios grindis, su ilgomis rankovėmis arba be rankovių, taip pat visada patogios ir praktiškos kokteilinės suknelės iki kelių. Suknelės audinys turi būti prabangus, švelnios faktūros, neįprastas, efektingas.

Šiais metais ant podiumų efektingai atrodė ilgos minimalistinio stiliaus, bet sodrių spalvų suknelės iš aksomo, atsirado anksčiau neįprastų suknelių iš plunksnų ir kailio. Aktualios ir jau seniai pamėgtos suknelės – iš prabangaus brokato, švelnaus šilko, blizgaus atlaso, nėrinių, lengviausio šifono, skaidraus gipiūro ir taftos. Madingos suknelės, pasiūtos iš skirtingų faktūros audinių. Taip pat dekoruotos siuvinėjimais, kristalais, plunksnomis, įdurais iš nėrinių ir gipiūro.

Lanvin

Lanvin

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: