logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę

vestuvinė suknelė

Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę ?Vestuvinės suknelės įsigijimas, tai vienas iš labiausiai jaudinančių ir maloniausių nuotakos rūpesčių. Tačiau nežiūrint į suknelės paieškų kančias,  abejones ir apmąstymus, greičiausiai šio rūpesčio nenorėtu atsisakyti nei viena. Juk vestuvinė suknelė, tai daugiau nei suknelė, ji kiekvienos moters svajonė ir išsipildančių lūkesčių simbolis. Kiekviena nuotaka, savo vestuvių dieną, trokšta atrodyti nuostabiai. O kad tai įgyvendinti realybėje, prieš pasirenkant suknelę, svarbu teisingai įvertinti savo figūrą ir naudojant gražios išvaizdos kūrimo taisykles, maksimaliai išryškinti savo grožį ir privalumus.

Visos moterys, pradedant nuo tų, kurios „sudėtos“ kaip manekenės, ir baigiant saldumynus mėgstančiomis putlutėmis, turi įvairių savo figūros trukumų ir privalumų. Todėl pradedant suknelės paieškas, pirmiausia suraskite savo išvaizdos privalumus ir trukumus, ir juos užsirašykite. Jeigu manote, kad jūsų figūra turi vien tik trukumus parašykite man ir visi jūsų privalumai bus surasti.

Atsiminkite auksinę taisyklę: norint paslėpti savo figūros trūkumus – reikia pabrėžti savo išvaizdos privalumus.

Privalumai pabrėžiami akcentuojant pavyzdžiui savo nuostabią dekoltę, gražias kojas, grakščias rankas, elegantišką kaklą, išraiškingas akys ir t.t.

Kas gali būti akcentu? Akcentuoja – ryškūs, masyvūs papuošalai, nėriniai, siuvinėjimai, ryškesnės spalvos detalės ar raštai. Net kūno dalys ir figūros linijos gali būti akcentu. Pažvelkite, paveikslėlyje iš pirmo žvilgsnio labai paprasta ir nieko neišsiskirianti suknelė, tačiau moteris atrodo puošniai, elegantiškai ir išskirtinai.

Renkant proginę suknelę nesuklysite jeigu vadovausitės  antra auksine taisykle: kiekviena vestuvinė ir vakarinė suknelė privalo turėti intrigą – užuominą ir pažadą, kitaip ja pasipuošusi moteris atrodys neįdomiai bei matroniškai.

„Užuomina“ ir „pažadas“- proginės suknelės privalumas. Kuklus, matinis suknelės audinys ir paprastas kirpimas siunčia užuominą, o gili kaklo iškirptė, erotiškai peršviečiami nėriniai ir asimetriškas apatinis suknelės kraštas – pažadą.

vestuvinė suknelė

Trečia auksinė taisyklė: suknelė su V formos iškirpte, visuomet atrodo geriau, negu su bet kokia kita.

Šį efektą jus galite pastebėti analizuojant sekančias nuotraukas. O jeigu ši aštraus kampo iškirptė dar dekoruota nėriniais ar akcentuota siuvinėtu raštu, jūs pritrauksite žvilgsnį į savo dailų dekoltę bei kaklą, taip nukreipiant dėmesį nuo savo probleminių figūros vietų.

vestuvinė suknelė  vestuvinė suknelė

Siūlau įsidėmėti šias taisykles, kadangi jos tikrai auksinės. Jas galėsite taikyti visur ir bet kada renkantis proginę suknelę, nepriklausomai nuo jūsų formų bei amžiaus.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

VestuviųGidas.lt - Išsami informacija vestuvėms!

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

2 Komentarai
 • Ieva
  Atsakyti
  2015-04-30

  Labai grazu! Kadangi esu linkusi i praktiskuma, man asmeniskai grazesnes trumpos sukneles, jos atrodo patogesnes, malonesnes. Teko dalyvauti praeita vasara keliose vestuvese, tai pries jas kruopsciai rinkausi kol issirinkau grazias. Kiek teko ieskoti internete, tai tik otto kelias esu radusi, visas kitas siuvausi pas siuveja del dydzio..

 • 2016-10-01

  Vestuvine suknele visada reikia rinktis magal savo stiliu ir kuno forma.
  Kai zinosite koks jusu stilius issirinksite savo vestuvine suknele.
  http://www.weddingdeluxe.lt

Palikti komentarą: