logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip išsirinkti vasarišką rankinę

Kaip išsirinkti vasarišką rankinę

Kaip išsirinkti vasarišką rankinę:

Kasmet išeinanti žiema ir ateinantis pavasaris su šiluma atneša ir norą susilieti su atbundančia gamta: vėju, gėlėmis, paukščių čiulbesiu ir šviežumu kvepiančia žole. Tai nenuostabu, kad savo šaltame krašte pasiilgome vasaros….Pasiilgome vasariškų spalvų, raštų ir lengvų formų. Maloniais jausmais paremtos spalvos, raštai ir formos, apibūdina vasaros tendencijas. Kiekvienais metais ateinant pavasariui jos nesikeičia, o įgaudamos naują prieskonį atsikartoja. Tai pagrindinė mintis, kuria naudinga vadovautis renkantis rankinę vasarai.

 

Dar keletas dalykų apie kuriuos vertėtu pamąstyti perkant rankinę.

– Ji gali tapti ryškiausiu akcentu visame jūsų aprangos komplekte. Pavyzdžiui, turkio arba geltonos spalvos rankinukas, gali apšviesti vienspalvį pudros spalvos kostiumėlį ir taip suteikti jums vasariško gyvybingumo.

– Nepamirškite apie rankinę ir poilsiaujant bei keliaujant. Aišku poilsiui skirta rankinė turi būti talpi, bet ne per didelė. Čia būtina įvertinti jūsų ūgio ir rankinės dydžio santykį. Atostogoms visuomet puikiai tiks medžiaginės rankinės. Jos gali būti austos, megztos, nertos.

rankinės vasarai

– Darbui rekomenduoju solidesnę rankinę. Ji turėtu būti iš natūralios odos, griežtų formų, kokybišką. O rankinės spalva ir raštas priklauso nuo jūsų aprangos komplekto ir jūsų fantazijos. Paskirtis nulemia rankinės dydį.

rankinės darbui

– Jei siekiate įsigyti kokybišką rankinę, renkantis atidžiai apžiūrėkite jos pamušalą ir geležines detales. Jei gaminys nekokybiškas būtent minėtose rankinės vietose, jūs tai matysite geriausiai.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: