logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip ir kada formuoti vaiko supratimą apie stilių

„Kaip ir kada formuoti vaiko supratimą apie stilių? Kaip lavinti jo gebėjimus derinti spalvas ir drabužius? „, – šiuos klausimus užduoda tėvai.

Vaikas pradeda vystytis jau mamos pilve, tačiau vizualinis suvokimas formuojasi nuo gimimo, todėl mamai svarbu dėvėti spalvingą aprangą.

Vaikas pradeda įsivaizduoti, o skonis tiesiogiai susijęs su vaizduote. Todėl nuo mažens jį turi supti ryškios spalvos, taip pat ne tik dideli, bet ir daug mažų daiktų. Pats vystymosi laikas – talentų amžius – nuo 3 iki 6 m. Su tokio amžiaus vaiku reikia dirbti, lavinti jo gebėjimus, taip pat gebėjimą rengtis.

Formuojant skonį reikia atsiminti 2 svarbiausius dalykus:

1. Vaikas stebi viską, kas jį supa, ir pradeda kopijuoti. Todėl tėvai patys turi gražiai rengtis, rūpintis savo išvaizda ir rodyti tai vaikui. Jis pradės tai kopijuoti.

2. Rengiant vaiką reikia pasitelkti vaizduotę, jo dėmesį stengtis nukreipti į aprangą. Būtina klausti jo nuomonės: ar apranga patinka jam pačiam ir kodėl? Jeigu mamos ir vaiko nuomonės nesutampa, būtina gerbti atžalos pasirinkimą ir jai leisti apsirengti taip, kaip pati nori.

 

 

600px200-2cm

 

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: