logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip dėvėti metalo spalvos drabužius, avalynę ir aksesuarus

dėvėti metalo spalvos drabužius, avalynę ir aksesuarus

Kaip dėvėti metalo spalvos drabužius, avalynę ir aksesuarus:

Metallic apranga ant populiarumo bangos. Viskas spindi: avalynė, drabužiai, papuošalai, rankinės. Anksčiau blizgančiais  drabužiais moterys puošėsi tik vakariniams ir šventiniams renginiams. Dabar madingi dizaineriai ir demokratiniai prekiniai ženklai savo kolekcijose naudoja skirtingas variacijas su gliter efektu. Jie pademonstravo kaip galima šią kryptį adaptuoti kasdieniniam gyvenimui. Be abejonės, blizgantis aprangos elementas,  tai stilių sukuriantis objektas kuris traukia dėmesį, tačiau kartais šis objektas gali būti funkcionaliu ir baziniu.

žalias_sijonasmelynas_sijonas

Patarimai kaip komplektuoti blizgančią aprangą

  • Metalic puikiai atrodo bet kokiame įvaizdyje. Svarbiausia atsiminti pagrindinę derinimo taisyklę–geriau atimti, negu pridėti.  Metalo blizgesys yra labai pastebimas, todėl reikia sumažinti papildomą kiekį aksesuarų, pageidautina, kad kiti komplekto drabužiai ir aksesuarai būtų neutralūs. auksine_striuke
  • Puikus sprendimas moterims kurios bijo persistengti –  garderobo bazinių daiktų derinimas su vienu blizgančiu elementu. Kasdienai pasirinkite kažką vieną. Pavyzdžiui, blizgantį megztinį dėvėkite  su klasikiniu sijonu arba kelnėmis.

blizkanti_rankine

  • Kombinuokite metalizuotus paviršius su matiniais. Pavyzdžiui, prie blizgančios aukso spalvos striukės parinkite matinio aukso apyrankes. 

blizgantis_sijonas

  • Derinkite skirtingas faktūras. Pavyzdžiui, prie blizgančios sidabro spalvos rankinės priderinkite šviesią avalynę iš zomšos.

aukso_spalvos_sortai

  • Taip pat atsiminkite, kad metallic drabužiai turi savybę vizualiai storinti. Todėl moteriškų siluetų damoms rekomenduoju rinktis aksesuarus, avalynę, arba madingą manikiūrą su metallic efektu.

metallic_nagai

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: