logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Apkūnioms su didele krūtine

Apkūnioms su didele krūtine:

Aišku, kad būnant apkūniai su didele krūtine, pirmiausia reikia pasirūpinti gera liemenėle. Liemenėlė neturi būti per maža, turėtu būti plačiais kraštais, tai pat su plačiomis petnešėlėmis. Centrinė liemenėlės dalis, turėtu gerai priglusti prie krūtinkaulio, tuomet liemenėlė gerai pakels krūtinę. Vienu žodžiu, nepagailėkite pinigų ir įsigykite kokybišką liemenėlę.

Didelės krūtinės negalima akcentuoti drabužių detalėmis, audinių raštais ir įvairiais papuošalais krūtinės linijoje.

Nedėvėkite labai įliemenuotų, taip pat ir tiesių, nuo krūtinės krentančių suknelių bei palaidinių. Netinka ir languoti švarkeliai. Moterims su didele krūtine tinka pusiau prigludusio silueto drabužiai. Drabužių komplektas, kuriame viršutinė dalis tamsios spalvos, o apatinė šviesios, vizualiai sumažina krūtinę.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: