logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

8 patarimai renkantis pėdkelnes

8 patarimai renkantis pėdkelnes

8 patarimai renkantis pėdkelnes:

1. Pėdkelnės formuoja figūrą?

Nori, kad tavo figūra atrodytų puikiai? Dėvėk pėdkelnes, jos padės sumažinti apimtis pilvo ir sėdmenų srityse. Gamintojai siūlo begalę įvairiausių modelių. Neseniai pasirodė pėdkelnės be siūlių, šios liks visiškai nepastebėtos dėvint net pačią siauriausią suknelę.


2. Mėgstančioms raštuotas pėdkelnes

Juostos, langeliai, neriniai, leopardo raštas – raštuotos pėdkelnės pabrėžia tavo individualumą. Pagrindinė taisyklė – kuo atviresnės kojos tuo stipresnis efektas. „Mini” drabužis tiks labiau nei „midi” dėvint šias pėdkelnes.
pedkelnes su zirniukais

3. Kada rinktis kompresines pėdkelnes?

Šiuolaikinės kompresinės pėdkelnės yra ne tik medicinos priemonė bet ir tinka dėvėti kasdieną. Šios idealiai tinka moterims ilgai dirbančioms stovimą/sėdimą darbą, arba esant venų varikoziniam išsiplėtimui ir jo profilaktikai. Taip pat jos skirtos esant antsvoriui, nėštumo metu ir pogimdyminiu laikotarpiu.

4. Maža juoda arba kokteilinė suknelė

Dėvint mažą juodą arba kokteilinę suknelę tinka juodos plonos 20 denų pėdkelnės. Bet turėkite omeny, lengvą blizgesį turinčios pėdkelnės tinka tik vakarui.  Jei jus pasipuošusi „mini” suknele, šiuo atveju jums tiks 30 denų pėdkelnės. Jos ne per daug permatomos ir yra pakankamai tankios ir stiprios.

5. Noriu daugiau spalvų!
Šiai dienai aktualiausias spalvų derinimo būdas yra ” total look”. Tai aprangos stilius, kurį sudaro visi arba beveik visi tos pačios spalvos drabužiai, taip pat gali skirtis tik tos spalvos tonai. Bet tai nereiškia, kad negalima naudoti kontrasto – kombinuoti juodą spalvą su balta. Pavyzdžiui ryškios spalvos pėdkelnės su tvidiniu kostiumu – pagyvina konservatyvų įvaizdį. Pagrindinė taisyklė dėvint spalvotas pėdkelnes – jos neturi būti permatomos.

6. Ar vis dar madingos tinklinės pėdkelnės?

Šios tinka sukūrti roko stilių arba „glam – pank”. Bet kuriuo atveju šis modelis – klasika. Kasdieniniam įvaizdžiui tinklines pėdkelnes derink su vidutinio ilgio suknelėm ir sijonais, taip pat su 7/8 ilgio kelnėm ir klasikiniais aukštakulniais.

7. O kaip dėl vilnos?

Vilnonės pėdkelnės – minkštos ir nepermatomos – puikiai tiks prie trumpų suknelių arba prie romantiškų klostėmis puoštų apdarų su auliniais arba ilgauliais batais.

Nors vilna asocijuojasi su stora ir besikandžiojančia močiūtės kojine, bet patikėkit šiuo metu yra labai patogių modelių pagamintų iš vilnos, jos plonos ir atrodo prabangiai.

rastuotos pedkelnes
8. 2015 metų „MUST HAVE” :

  • Širdelių formos
  • Juodos permatomos
  • Puskojinės arba puskojines imituojančios pėdkelnės
  • Permatomos šviesios, įvairių raštų pėdkelnės

rastuotos pedkelnes 1

 

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: