logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip pasirinkti ir suderinti dryžuotą aprangą

Kaip pasirinkti ir suderinti dryžuotą aprangą

Kaip pasirinkti ir suderinti dryžuotą aprangą:

1. Dryžuotus petinius drabužius gali drąsiai dėvėti su džinsiniais drabužiais. Tokius komplektus pagyvink ryškios spektrinės spalvos aksesuarais.

drizuota palaidine

 

2. Dryžuoti drabužiai ypatingai gerai atrodo derinyje su vienspalviais drabužiais.

dryzuotas svarkelis

3. Derink dryžuotus drabužius su geometrinių raštų drabužiais (dryžiai, žirniai, rombai, langeliai). Tokie deriniai atrodo ekstravagantiškai ir labai madingai. Derinant nepersistenk su detalėmis, kadangi toks komplektas reikalauja ypatingai paprasto kirpimo drabužių ir aksesuarų.

dryzuoti drabuziai

4. Dryžuotas trikotažines palaidines gali komplektuoti  prie drabužių su gėlėtais raštais. Kuriant tokius derinius, viso komplekto spalvos turi būti artimos. Pavyzdžiui tokiu principu derinant  švelnias ir pastelines spalvas, gausis labai įdomų efektą kuriantys deriniai.

jureiviskas_ riviera_stilius

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: