logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

4 patarimai, kaip atkurti ryšį su savo kūnu

4 patarimai, kaip atkurti ryšį su savo kūnu

4 patarimai, kaip atkurti ryšį su savo kūnu:

1. Kritiškai vertinkite žiniasklaidos pranešimus. Dauguma žiniasklaidos siunčiamų žinučių sukurta dirbtinai – dažnai tai nėra tikrovės atspindys. Anot psichologo Cacho, visuomenės standartai negali jums pakenkti, išskirus tuos atvejus, kai patys nusprendžiate jų laikytis.

grožio standartai

2. Stenkitės mažiau lyginti save su kitais. Jūsų fiziologija yra unikali. Gamtoje nėra vienodų medžių lapų ar snaigių. Taip ir jūsų kūnas skiriasi nuo kitų. Jūs negalite įsiklausyti į savo kūno poreikius ir gebėjimus, kai atskaitos tašku pasirenkate kitų kūnus. Juk skirtumai daro mus ypatingus.

mn1

 

3. Užsiimkite savistaba. Kaskart, kai kyla neigiamų minčių, susijusių su jūsų išvaizda, paklauskite savęs: „Ką aš jaučiu? Kas lėmė šiuos mano jausmus? Ką sau sakau dėl šios situacijos? Kodėl taip elgiuosi?

4. Priimkite savo kūną, nesistengdami jo pakeisti. Nežymiai raumeningas, apvalainas ar lieknas – nesvarbu, koks būtų kūnas, verta priimti jį tokį, koks suteiktas. Užuot graužęsi dėl menamų trūkumų, geriau pagalvokite, kaip galėtumėte juos paversti pranašumais. Pavyzdžiui, jei išgyvenate dėl plačių klubų, galite užsirašyti į Lotynų Amerikos šokius, kuriuose jūsų klubai tikrai pravers.

pamylk kuna

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: