logo logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Gatvės stilius. Madingos kepurės

Gatvės stilius. Madingos kepurės Drabužinėje turi ne vieną kepurę, tačiau neįsivaizduoji, ar nors viena šiemet dar madinga? Sužinok, kokias madingas kepures dėvi fashonistai.

Gatvės stilius. Madingos kepurės

Drabužinėje turi ne vieną kepurę, tačiau neįsivaizduoji, ar nors viena šiemet dar madinga? Sužinok, kokias madingas kepures dėvi fashonistai.

fashionistai_kepures galvos_apdangalai galvos_apdangalu_tendencijos gatves_stilisius_kepures grazios_kepures kepuriu_tendencijos madingos_kepures madingos_kepures_2016 madingos_kepures_gaves_stilius

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra

Palikite atsiliepimą