logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Žalios spalvos apranga: kaip pasirinkti ir derinti

Žalios spalvos apranga: kaip pasirinkti ir derinti

Žalios spalvos apranga: kaip pasirinkti ir derinti.

Žalia – tai vilties, atvirumo, gamtos, natūralumo, gyvybės ir pavasario spalva. Ypač šios spalvos drabužiais dailiosios lyties atstovės mėgsta puoštis pavasarį ir vasarą. Be to, jie tinka beveik visoms moterims. Reikia tik pagal odos, plaukų, akių spalvą parinkti tinkamą atspalvį. Norint parduotuvėje rasti tinkamo atspalvio drabužių, reikia tiksliai žinoti, kurie jų yra šilti, šalti, ryškūs, blankūs, tamsūs, šviesūs.

Aprangos spalvos paskirtis – papildyti ir pabrėžti išvaizdos individualumą, o ne jį užgožti ar prislopinti. Kartais netinkamai parinktas atspalvis gali išryškinti raukšleles, juodus ratilus po akimis, oda gali atrodyti išblyškusi, lūpos – pamėlusios, žvilgsnis – apsiblausęs.

Oda, plaukai, akys gali būti skirtingų atspalvių, todėl atsižvelgiant į tai ir reikėtų rinktis drabužių spalvas.

Žalia

Kuo veido odos, plaukų ir akių spalvų savybės išraiškingesnės, tuo labiau tiks atitinkamų spalvinių savybių apranga.

  • Šiltų veido bruožų savininkėms tinka šilti atspalviai.

 

  • Jeigu dominuoja šalti atspalviai, atitinkamai rekomenduojama rinktis ir drabužius.

 

  • Jeigu veido bruožai tamsūs, tinka tamsios spalvos.

 

  • Jeigu odos, akių ir plaukų spalvos kontrastingos, tai reiškia, kad tinka riški apranga.

 

  • Blankesnės spalvos tinka moterims, kurios nenaudoja kosmetikos ir kurių plaukų, akių bei odos spalvos yra vidutinio intensyvumo.

Žalia spalva tinka prie raudonos, mėlynos ir geltonos spalvų atspalvių. Kad deriniai būtų subtilesni, rekomenduoju vieną atspalvį parinkti šviesesnį, kitą tamsesnį. Visiškai nereikia išradinėti dviračio ir mėginti sugalvoti naujų spalvinių kombinacijų. Tiesiog stebėkite gamtą ir pamatysite daug gražių pavyzdžių.

derini_zalia_spalva

tinka_zalia_spalva

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: