logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Su kuo dėvėti sportinį džemperį

Su kuo dėvėti sportinį džemperį

Daugeliui merginų ir jaunesnio amžiaus moterų, patinka dėvėti sportinio stiliaus džemperius, dėl jų sukuriamo jaukumo jausmo. O kaip jūs? Grįžusi iš darbo arba tiesiog būnant namie apsivelkate šiltą, mielą ir minkštą džemperį? O gal neseniai įsigijote dar vieną tokį džemperį, tik kitos spalvos ar rašto?

Šį specifinį drabužį galima dėvėti ne tik namie, kai jums svarbiau savijauta ir patogumas, o ne išvaizdą, bet ir išeigai, tarkim vakare į kavinę.  Netgi įmanoma vilkint šį drabužį atrodyti puošniai, patraukliai ir moteriškai. Štai pateikiu keletą smagių idėjų, kai šis lengvas megztukas pavirsta gan skoningo komplekto detale.

gatves_stilius

apykakle_is_kailio_dzemperis

sportinis megztinis

Sweatshirt with fancy skirt_Atlantic Pacific

32a73b27ae1e8d42d9102a9e21d23127

grazus_dzemperis

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: