logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip pasitikėti savo išvaizda

Kaip pasitikėti savo išvaizda

Kaip pasitikėti savo išvaizda?

Atsipalaiduok ir būk panaši į save, nes tu turi tai, ko neturi įžymios aktorės, dainininkės, manekenės, fotomodeliai ir t.t. Tu esi nepakartojama tokią, kokia esi.

[youtube=www.youtube.com/watch?v=ZaSBxSSImRM&w=560]

Dabar komentare, greitai užrašyk pirmas tau kilusias mintys, apie tavo išvaizdos privalumus. Pasistenk savo išvaizdoje atrasti bent jau 3 privalumus (pavyzdžiui gražios akys, dailūs pirštai, vešlūs plaukai) ir juos išvardink komentare po šiuo video. Jei tai atliksi ir pradėsi fokusuotis į savo privalumus, o ne trukumus, tai iškarto pajausi, kaip pakils pasitikėjimas savo išvaizdą. 😉

Į ką koncentruojiesi, tą ir gauni. Jei koncentruojiesi į savo išvaizdos privalumus ir juos puoselėji, tai tampi gražuole.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato.

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: