logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Papuošalai apkūnioms

Papuošalai apkūnioms

Papuošalai apkūnioms:

Apkūnių moterų aprangoje papuošalai svarbus akcentas. Jeigu jie gerai parinkti ir tinkamai naudojami, jie puikiai nukreipia dėmesį nuo netobulų kūno formų.

Pradžioje reikia nuspręsti, iš kokių medžiagų bus jūsų papuošalas. Tai priklauso nuo to, kokiai progai skirtas visas aprangos komplektas, nuo aprangos stiliaus ir audinių. Egzistuoja paprasta taisyklė, kuo pigesni drabužio audiniai, tuo pigesni turėtu būti ir papuošalai.  Pigesni nereiškia, kad nekokybiški.  Jeigu apranga kasdieninė, pagaminta iš pigesnių audinių, pvz. iš lino, medvilnės, tai tinka papuošalai iš medžio, stiklo, kriauklių arba natūralių, pusiau brangių akmenų. Apkūni moteris turėtu naudoti stambius, priderintus prie savo figūros tipo (šiuos tipus trumpai aprašinėjau kai kuriuose savo straipsneliuose), papuošalus. Spindinčius Swarovski kristalus palikite vakarui. Prie vakarinės aprangos derinkite papuošalus iš brangių metalų ir brangių ar pusiau brangių akmenų. Nepamirškite kad apkūniai moteriai  netinka smulkūs papuošalai. Todėl  rinkitės didelį žiedą arba auskarus iš brangaus metalo ir akmenų, o ne kokią smulkią koljė.

Auksuotas kaklo papuošalas iš Topshopkaklo papuošalas su topazu iš iossellianikaklo papuošalas su kristalais iš iossellianirožinis kaklo papuošalas

Nebandykite puoštis visais turimais brangiais papuošalais, jei jie gaminti skirtingais laikais ir jų stiliai skiriasi. Nenaudokite papuošalų iš plastikinių karoliukų, dažniausiai tai būna stiklo arba metalo imitacija. Papuošalo dirbtinumas matosi ir tai tikrai nepuošia bei išduoda, kad jis buvo pirktas pigių papuošalų skyriuje. Šiuo metu gan populiarūs papuošalai iš tibetietiško sidabro. Tačiau ne kiekvienas žino, kad dažnai tokiuose papuošaluose nėra nei sidabro, nei nieko tibetietiško. Tai tiesiog Kinijoje pagaminti nekokybiški geležiukai su sendinto sidabro imitacija, kuris gali sukelti odos alergija.

žalia_apyrankė

Kaip atskirti kokybišką gaminį nuo nekokybiško? Pažiūrėkite kaip atliktas metalo šlifavimas. Kokybiškai šlifuotų metalinių detalių kraštai lygūs, be sujungimo žymių, ant metalo graviruoti raštai ryškūs.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: