logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Madingiausi papuošalai

Madingiausi papuošalai

Madingiausi papuošalai:

Stilingi antkakliai. Atrodo šimtą kartų geriau, nei skamba. „Chanel“ ir „Balmain“ šį pavasarį demonstravo kietas metalines aukso, vario ir sidabro spalvų koljė. O „Dior“, tradiciškai vertinantys moterišką jautrumą, pristatė medžiaginius antkaklius su masyviais akmenimis.

Balmeyn

kaklo papuosalas

Lakoniškos apyrankės. Elegantiškumas, universalumas ir minimalistinis stilius – pagrindinės savybės, apibūdinančios šį aksesuarą. Sidabro ar aukso spalvos lieta apyrankė tiks ir prie lengvos plisuotos suknelės, ir prie prabangaus sportinio stiliaus aprangos.

madingos apyrankes

Selin-apyranke

Hloe-apyranke

apyranke_chanel

Grubios grandinės. Svarbiausia pavasario ir vasaros detale, be abejonės, galima vadinti grandinę. Sujungtų grandžių galima pastebėti įvairiausiuose aksesuaruose: auskaruose, vėriniuose, rankinėse, apyrankėse. Pasitelkdamas neribotą fantaziją Alexanderis Wangas grubias ir brutalias grandines, kurios naudojamos muštynėse, pavertė auskarais ir drabužių detalėmis.

madingi auskarai

grandineles

Ilgi ir masyvūs auskarai. Ši tendencija nėra nauja, nes įspūdinga ir itin moteriška retro stiliaus bižuterija visada populiari. „Dolce & Gabbana“ auskarai nustebino sultingų ir egzotinių vaisių interpretacijomis. „Balmain“ ir „Gucci“ sukūrė auskarus iš spindinčių kristalų, o „Celine“ – subtilius ir elegantiškus ilgus, gulančius ant pečių auskarus.

Balmeyn-auskarai

Balmeyn-auskariukai

madingi auskarai

auskarai madingi

Dekoruoti lankeliai. Šį sezoną bus madingi lankeliai, puošti viskuo, tik ne gėlėmis. Tai gali būti kristalai, karoliukai, perlai, vaisiai, prancūziški nėriniai.

lankelis

madingi_lankeliai

Prabangūs telefonų dėklai. Šiuolaikiška moteris be telefono neišeis iš namų, dėl šios priežasties jis tapo svarbiausiu XXI a. aksesuaru. Dizaineriai pasirūpino ir pristatė gražiajai lyčiai išskirtinių dėklų, dekoruotų monetomis, kristalais, 3D gėlėmis. Pamačius tokį grožį nebesinorės savo telefono apvilkti silikoniniu neįdomiu dėklu.

telefono_deklai

telefono_deklas

dekliukai

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

2 Komentarai
  • 2016-12-27

    Labai informatyvus straipsnis, pateiktos visos svarbiausios detales. Pati kad isskirti siu metu madingiausi atkakliai, turbut pats svarbiausias sio sezono kaklo papuosalas, Taip pat sutikciau, kad telefonu deklai labai svarbus aksesuaras, o ir ju pasirinkimas labai didelis 🙂 Taciau manau, kad kuklus ir elegantiski papuosalai taip pat tinka si sezona, subtilus sidabro aukso dirbiniai niekada neiseina is mados

  • 2017-03-22

    Kas labiausiai man patiko iš 2016 metų papuošalų kolekcijos, bent iš šių pateiktų nuotraukų tai – apyrankės. Minimalistinio stiliaus, sidabro ar aukso spalvos apyrankės dera prie visko.

Palikti komentarą: