logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Jei jūsų kaklas stambus ir trumpas

Jei jūsų kaklas stambus ir trumpas

Jei jūsų kaklas stambus ir trumpas:

Jei apkūnios moters kaklas trumpas ir stambus, nereikėtu dėvėti drabužių su pečius apnuoginančiomis iškirptėmis. Tokį kaklą reikėtu vizualiai prailginti. Tam tiks didesnės, aštrėjančios V formos iškirptės, taip pat ir įvairių formų siauros iškirptės. Netinka apvali, prie kaklo prigludusi iškirptė. Dėvint palaidines ir sukneles su atverstinėmis apykaklėmis, jos visuomet turėtu būti prasegtos. Stačios ir uždaros apykaklės netinka.

Stambų ir trumpą kaklą galima prailginti kaklo papuošalais, kurie krisdami sudaro V formą. Bet tokiu atveju reikia akcentuoti kaklo papuošalą, o ne drabužį. Jei moters  krūtinė didelė, papuošalas turėtu baigtis virš krūtinės, t.y. neturi būti ilgas.

Neuždenginėkite trumpą ir stambų kaklą ilgais plaukais. Ilgi plaukai pabrėš kaklo stambumą. Šukuosenos turėtu būti trumpo kirpimo.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: