logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kokie papuošalai bus madingi 2013 metais. „Pasakiška laboratorija”

Kokie papuošalai bus madingi

Kokie papuošalai bus madingi 2013 metais. „Pasakiška laboratorija”:

Labai noriu pasidalinti nuostabia informacija apie papuošalų mados tendencijas 2013 metais. Šių metų tendencijų populiarumo šaknys, yra giliai įleistos į mados pasaulį. Todėl manau, kad jos išsilaikys dar keletą metelių.

Pastebėtina keletas ryškių tendencijų. Viena iš jų traktuojama kaip „pasakiškos laboratorijos“ kuriniai.

Pasakiška laboratorija.

„Pasakiškos laboratorijos“ tendencijos atsiradimą, labai įtakojo stulbinantis šiuolaikiniai mokslininkų atradimai fizikos, chemijos, biologijos srityse. Žinia, kad Jungtinių valstijų mokslininkai atrado bakteriją, kuri išskiria gryną auksą, perskrido per visa pasaulį ir menininkų atmintyje paliko žymę. Šis ir daugelis kitų atrastų ir neatrastų stebuklų, žadina norą žavėtis paslaptingais mokslais, molekulių, bakterijų ir virusų grožiu. Mokslo atradimai įtakoja anamorfinį ir konstrukcinį dizainą, o grožio industrijos atstovai šiuos atradimus realizuoja juvelyriniuose dirbiniuose.

ryškus kaklo papuošalas

 

konstrukcinis dizainas

 

 

kaklo papuošalas

„Pasakiškos laboratorijos“ tendencijos papuošalai yra išskirtinio dizaino: pasižymi įdomia konstrukcija, kai kurie primena molekulių, bakterijų, virusų formas. Jų spalvos ryškios, sintetinės, nežemiškos. Kuriant komplektą, šie papuošalai puikiai tinka kaip akcentas. Jie įneš jūsų įvaizdžiui paslapties ir originalumo. Tokie modernūs juvelyriniai dirbiniai  tinka ne tik jaunoms crazy merginoms. Šiuose „pasakiškos laboratorijos“ kuriniuose, savo papuošalą gali atrasti ir solidi moteris, kuri nori atrodyti įdomiai ir kūrybingai.

kaklo papuošalai

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: