logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kokie drabužiai ir spalvos tinka obuolio tipo figūrai

Mano figūra – obuolio tipo. Platoki pečiai, didelė krūtinė, pilvukas… Kokie drabužiai ir spalvos, derinukai man tinkamiausi?

Irena

Irena, turint tokio tipo figūrą ir gražias kojas, kaip tavo, tiesiog nuodėmė nedėvėti sukneles. Tavo figūra yra suknelinė, o tai reiškia, kad tau negalima akcentuoti figūros vidurio ir drabužiais suformuotomis linijomis „skaldyti“ liemens. Tavo figūra yra labai moteriška ir iš drabužių asortimento labiausiai tinkantis drabužis yra suknelė.

Iš tavo nuotraukos matau, kad tau tinka ryškios ir pritamsintos spalvos, kurios vizualiai lieknins tavo figūrą. Idealus atvejis, jeigu tavo komplektas susideda iš tamsaus petinio drabužio ir šviesaus juosmeninio. Taip tu vizualiai sumažinsi viršutinę savo kūno dalį ir padidinsi apatinę.  Derinant šviesius ir tamsius drabužius subalansuosi figūrą ir dėl to ji vizualiai bus panašesnė į taisyklingą „smėlio laikrodį“.

SPALVOS_LIEKNINA

Nepamiršk ir ryškiaspalvių papuošalų, tai bus rodyklės akcentuojančios tavo figūros privalumus. Vienas iš svarbių tavo uždavinių – tinkamai išdėstyti šiuos mažus akcentus (papuošalus). Tau tai bus: auskarai, apyrankės, kaklo papuošalai, žiedai, rankinės.

Sukūriau komplektėlį, kuris padės tau geriau suprasti tai ką siūlau. Parinkau tiesaus kirpimo palaidinę, kuri yra su lengvai ant klubų prijuosiamu ir parauktu  juosmeniu. Palaidinė – asimetrinė, kadangi asimetrija akcentuojami išvaizdos privalumai, nukreipia dėmesį nuo kūno netobulumų.   Pieštuko formos sijonas ir nėriniuoti bateliai, akcentuos tavo gražias kojas, o ryškūs papuošalai akcentuos tavo rankas ir žvilgsnį.

komplektas_apkuniai

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: