logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Su kuo derinti juodą suknelę, jeigu renginio spalvos yra mėlyna ir geltona?

.Su kuo derinti juodą suknelę, jeigu renginio spalvos yra mėlyna ir geltona

Esu pakviesta į vestuves, kur kvietime nurodyta, jog renginio spalvos yra mėlyna ir geltona. Tokių spalvų drabužių, kurie tiktų vestuvėms, savo spintoje neradau, todėl ir noriu paklausti, kaip šias spalvas pasiūlytumėte derinti su maža juoda siaura berankove suknele arba siaura berankove iki kelių plieno spalvos (pilka) suknele – galbūt pasirinkti kokius spalvingus aksesuarus ar avalynę? Su kuo derinti juodą suknelę, jeigu renginio spalvos yra mėlyna ir geltona?

Eglė  Man 37, akys mėlynai pilkos, ūgis 179 cm, nuotrauką prisegu. Vestuvės vyks patalpoje, restorane.

spalvinis_ratasUžduotis iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tikrai nelengva – mėlynos ir geltonos spalvų derinys yra kontrastingas ir mėgstančioms eleganciją, klasiką, romantiką šiek tiek neįprastas. Taikant šiandienines mados tendencijas ir įvertinant eklektiškos tendencijos populiarumą, renkantis klasikinio tipo suknele su šiomis spalvomis, ji bus išpildyta naujai.

Kalbant apie liemenuotą berankovę suknelę iki kelių, tai ji atsirado dvidešimto amžiaus pradžioje, tarpukaryje. Tokias sukneles mėgo tokios žinomos aktorės kaip Audrey Hepburn, Marilyn Monro, Brigitte Bardo. Jos jas dėvėjo su klasikine prabangia juvelyrika ir tuomet atrodė kaip karalienės. Bet šiandien, prieš šių dienų gražuoles, jos nublanktu, kadangi dabar šie deriniai įprasti ir pabodę. Dabar tokie deriniai nesukelia emocijų ir atrodo monotoniškai. Tačiau jei į minėtą derinį įterpiame ryškias spalvas ir kontrastingus derinius, monotonija išsisklaido. Mėlyna ir geltona spalvos kuria kontrastingą derinį. Apie spalvų kontrastingą derinimą rašiau šiame straipsnyje „Spalvos aprangoje“.

Egle, iš tavo nuotraukos matyti, kad tavo koloritas yra kontrastingas, todėl kontrastingi spalviniai deriniai, intensyvios spalvos tau puikiai tiks. O toks aprangos derinimo stilius kaip eklektika (kai derinami nesuderinami dalykai), tau galėtu būti aktualus. Eklektika, ryškios spalvos ir kontrastingi deriniai, akcentuos tavo išvaizdos individualumą. Tu esi ryški moterys, todėl spalvų ir detalių žaismingumas tavo išvaizdos bruožus neužgožtu, o papildytu. Tai privalumas!  Ne kiekvienai moteriai tinka būti „matomai“, o tau tinka ir tu gali tuo pasinaudoti.  Jeigu šį koncepcija tinkama tavo gyvenimo būdui ir charakterio savybėms tu gali įgyvendinti šią idėją ne tik vakariniame komplekte, bet ir savo garderobe.

juoda_sukneleŠį kontrastingų spalvų komplektą praskiedžiau auksiniu atspalviu, kuris giminingas geltonai spalvai. Taip keletas auksinių dėmelių užbaigia komplektą ir jis atgyja, sušvelnėja ir tampa šventinis. Pasirinkau matinio aukso spalvos balerinas, kurios tau leis jaustis patogiai ir elegantiškai. Šios spalvos bateliai yra neutralūs ir dėl savo dizaino, ir dėl spalvos, todėl jie yra universalūs ir tu galėsi juos dėvėti ir kasdienai. Kadangi šio komplekto akcentas ne bateliai, todėl prie jų reikia parinkti kūno spalvos pėdkelnes. Prie vakarinio komplekto tiks lakoniška delninė, kuri dėl savo paprasto dizaino šį komplektą neužgoš, o švelniai papildys. Kaip akcentą parinkau etno stiliaus papuošalą, kuris užbaigia kompoziciją. Papuošalo spalvos savo  žaismingumu ir magija pritrauks dėmesį prie tavo veido bei akcentuos tavo žvilgsnį ir tavo gražias žydras akys.

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: