logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip pasirinkti sau tinkamą delninę

Kaip pasirinkti sau tinkamą delninę

Kaip pasirinkti sau tinkamą delninę:

Delninė – tai puikus aksesuaras, kuris stabiliai įsitvirtino paskutinėse mados tendencijose. Tai elegantiškas mažas rankinukas, kuris puikiai papildys, bet kokį kostiumą ar suknelę. Čia pateiksiu šešias svarbiausias taisykles, kurios palengvins delninės įsigijimą.

delninė delninės delninukai

 1. Delninės stilius turi atitikti jūsų aprangos stiliui. Čia galima išimtis, jei jūs dievinate eklektiką ir su savo apranga norite papokštauti.
 2. Kuo kuklesnė suknelė ar kažkoks komplektas  – tuo puošnesnė ir įdomesnė turėtu būti jūsų delninė, ir atvirkščiai – kuo puošnesnis komplektas – tuo paprastesnė delninė.
 3. Perkant iš audinio pagaminta delninę, siūlau gerai ją apžiūrėti, ar ji nepanaši į kosmetinę.
 4. Rinkitės delnines iš šilko, atlaso, aksomo arba odos.
 5. Jeigu jūs ne Alisa iš stebuklų šalies ir esate ne stebuklų šalyje, tai jūsų delninė turi atitikti jūsų kūno proporcijoms. Jeigu jūs apkūni – tai delninė turėtu būti didesnė. Jeigu jus smulki moteris, tai delninę geriau pasirinkti mažesne.
 6. Pasirinkite tinkama nagų laką. Jeigu jūsų delninė vienspalvė, tai ant jūsų nagų labai efektingai atrodys ryškus nagų lakas. Jeigu atvirkščiai, delninė ryški su įvairiais papuošimais, tai rinkitės natūralios arba perlamutrinės spalvos nagų laką.
Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

1Komentaras
 • Lina
  Atsakyti
  2017-08-26

  Sveiki, kokios spalvos delninukę patartumėte rinktis? Suknelė vienspalvė, ryški, sunku įvardinti spalvą – tarp ryškios raudonos ir rožinės. Bateliai juodi, nabuko odos. Norisi kokios nors ne juodos delninukės – aukso spalvos arba mėlynos. Ar tiktų?….

Palikti komentarą: