logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip pabėgti nuo sportinio stiliaus

Klausimas: Norėjau patarimo, kaip pabėgti nuo sportiniu rūbų. Man 42 metai. Ūgis 164 cm, krūtine-100 cm, liemuo-90 cm, klubai-110 cm. Svoris-70 kg. Mano apranga visa tik sportine ir aptempti džinsai…ilgos maikės, megztiniai, sportiniai batai. Esu blondinė rudomis akimis. Auginu 2 mažamečius vaikus ir šunį. Aukštakulnius ir suknele pasipuošiu tik 2-3 kartus per metus. Dabar nedirbu! Esu dirbusi prieš 5 metus administratore viešbutyje (8 metus). Apranga buvo tik klasikiniai kostiumėliai ir batukai. Po gimdymo išstorėjau ir man atrodo, kad niekas man netinka………Esu skaičiusi jūsų knyga man labai patiko! Gal galite parašyti Koki patarimą, mintį nuo ko pradėti!

Gražina

 

Kiek supratau po gimdymo pasikeitė tavo figūra, tu tapai kitokia ir tai kas iš aprangos tau tikdavo anksčiau dabar nebetinka. Kaip manai, – ar nežinojimas kas tau tinka gali būti viena iš priežasčių, kodėl tu pasirinkai dėvėti sportinius drabužius?

Gražina, ar norėtum atrasti savo aprangos stilių, kuris atskleis tave kaip išskirtinę moterį?  Jeigu tavo atsakymas  – taip, tai tau pirmiausia reikia skirti laiko sau. Atrask save iš naujo! Tavo pomėgiai, įsitikinimai, tavo ribos, tai kas tau patinka padės pradžią tavo stiliui, o tavo domėjimasis mados tendencijomis, stiliaus formavimo žinios, padės gražiai sukomponuoti visus drabužius tavo garderobe.

Suprantu, turint vaikus labai svarbu turėti patogią aprangą, tačiau taip pat svarbu, kad apranga būtų ne tik patogi, bet dar graži ir moteriška.  Juk tu tikriausiai nori, kad tavo vaikai tave žinotu ne tik kaip dėmesingą, judrią ir gretai į pagalbą atskubančią, bet ir kaip žavingą mamą.  Patogumą ir grožį suderinti įmanoma, tereikia žinoti keletą esminių taisyklių.

1.  Rinkis iš elastingo trikotažo ar audinio pagamintas palaidines ir marškinėlius. Atkreipk dėmėsi, kad šie drabužiai būtų su „moterišką“ apdailą. Moterišką apdaila vadinu – raukinukus ir/ar bantukus ir/ar drapiruotes ir/ar klostes ir/ar siuvinėjimą ir/ar žabo ir t.t.

palaidines

2.  Sportine avalynę palik sportui arba iškiloms, o kasdienai gali pasirinkti taip pat ne mažiau patogią avalynę, tačiau dailesnę ir puošnesnę – laivelius.

avalyne

3.  Jeigu tu nedėvi papuošalų arba dėvi klasikinius iš sidabro ar aukso, pasiieškok efektyvesnių, spalvingesnių.

papuosalai

4. Sportinę aprangą stenkis dėvėti tik sportuojant!

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: