logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kaip derinti gėlių, augalų raštus vyrams

Kaip derinti gėlių, augalų raštus vyrams

Kaip derinti gėlių, augalų raštus vyrams:

Derinti gėlių raštus – nelengva užduotis vyrams. Ir iki šiol, dažniausiai jie aplamai gėlėtų drabužių vengia, o veltui. Naudojant gėlėtą aprangą galima paįvairinti savo garderobą ir kartais atrodyti laisviau nei įprastai. Žinoma, kad nesuklysti ir atrodyti vyriškai ir žavingai silpnosios lyties atstovėms, reikia šiek tiek žinių.

geleti_vyriski_drabuziai

Gėlės turi užimti ne daugiau negu 15–20 % viso komplekto. Tai gali būti marškiniai, tačiau jie turi būti paslėpti po švarku arba kardiganu.

geleti_marskiniai

vyriska_mada

Taip pat gali būti gėlėti šortai arba kaklaskarė.

geleti_sortai

Jeigu jūs ne scenos žvaigždė, gėlėtų švarkų, kelnių ir kardiganų geriau vengti. Gėles būtina papildyti bazinėmis spalvomis: pilka, ruda, juoda, mėlyna.

geleti_vyriski_kostiumai

Dar prieš perkant gėlėmis puoštus drabužius reikėtu nustatyti savo išvaizdos tipą. Kuo tipas vyriškesnis, tuo labiau vyrui tinka augalų motyvai. Švelnių bruožų vyrams rekomenduoju susilaikyti nuo gėlėtų drabužių pirkimo.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 


Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: