logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Ką drabužiai pasako apie tave. Asmenybės tipai

Ką drabužiai pasako apie tave. Asmenybės tipai

Ką drabužiai pasako apie tave. Asmenybės tipai:

Madingas

Pomėgis madingai rengtis rodo, kad žmogui patinka nauji įspūdžiai, pokyčiai, kad jis yra optimistas ir svajotojas, nekonservatyvus, turi meninių gabumų, geba teigiamai vertinti naujoves ir netikėtumus. Tačiau, kaip pastebėjo M. Luscher, „ypač ekstravagantiškus mados sprendimus naudoja išpuikę ir trokštantys garbės žmonės, kurie jaučiasi nepripažinti“.

madinga apranga

Dalykiškas

Dalykinį stilių renkasi žmonės, kurie pasitiki savimi, yra disciplinuoti, ambicingi, atkaklūs siekiant tikslo, autoritariški. Moterims ypač būdingas tobulybės siekimas, jos stengiasi pranokti pačios save, paprastai daro sėkmingą karjerą. Tai žmonės, trokštantys savo darbo įvertinimo ir pripažinimo. Dalykinis drabužių stilius, naudojamas nepriklausomai nuo situacijos visur ir visada, parodo, kad žmogus nemoka suderinti darbo su laisvalaikiu.dalykiniai_drabuziai

Sportinis

Pomėgis dėvėti patogius drabužius (sportinis stilius): kelnes, laisvo kirpimo drabužius, pasako apie žmogaus laisvą būdą. Jis energingas, demokratiškas ir savarankiškas, vertina nepriklausomybę ir išsiskiria charakterio paprastumu.

sportinis_stilius_

Romantiškas

Romantiško stiliaus drabužius dėvi svajingos, sentimentalios, siekiančios akcentuoti savo moteriškumą moterys. Vakarinė apranga jai suteikia galimybę pasirodyti visu gražumu: permatomi audiniai, gilios kaklo iškirptės, gėlės, nėriniai, raukiniai. Romantiškas vyras yra paslaugus, švelnus, maloniai bendraujantis. Tai – riteris, kurio ketinimai taurūs ir kuris svajoja atlikti žygdarbį dėl meilės damai.

romantinis_stilius

Seksualus

Kartais drabužis padeda realizuoti žmogaus seksualinį poreikį ir sąmoningai ar pasąmoningai pasirenkamas pernelyg atviras tam, kad partneriui atrodytų patraukliai ir seksualiai. Kai seksualiai rengiamasi nuolat, tai gali reikšti bandymą kompensuoti seksualinį ir (ar) emocinį nepasitenkinimą. Žmonės, kurie renkasi per daug seksualius ir provokuojančius drabužius, trokšta dėmesio. Tai išreiškiama per holivudišką rengimosi manierą, kurią dauguma moterų naudoja svajodamos išsiskirti iš minios ir būti pastebėtos. Kuo seksualesni ir atviresni drabužiai, tuo daugiau tikimybės, kad jos sugebės atkreipti į save dėmesį.

seksualus drabuziai

Konservatyvus

Konservatyvūs drabužiai pasirenkami tam, kad leistų parodyti savo apdairumą ir taktiškumą. Maniera konservatyviai rengtis būdinga žmonėms, kurie stengiasi visur įdiegti savo tvarką. Konservatyvumas gali slėpti baimę pokyčiams. Neįdomūs ir monotoniški konservatyvūs drabužiai gali atskleisti, kad jų savininkui trūksta išmonės, žmogiškos brandos ir intelektualių pastangų, jis siekia ramybės ir konformizmo.

konservatyvus_drabuziai

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato.

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

1Komentaras
  • Martyna
    Atsakyti
    2016-11-16

    Iš dalies pritariu, kad tai, kaip žmogus rengiasi, labai daug apie jį pasako. Tačiau dar daugiau pasako kūno kalba, veido išraiška ir netgi balso tembras.

    Pvz., dalykiškai ar konservatyviai apsirengusi moteris gali atrodyti labai seksualiai vien dėl savo žvilgsnio ir pasitikėjimo, o jos pasirinkta apranga gal tiesiog sąmoningai siekant atitraukti dėmesį nuo išorės/įvaizdžio, o ne dėl išmonės trūkumo 🙂

Palikti komentarą: