logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

DRABUŽIAI IR AKSESUARAI

DRABUŽIAI IR AKSESUARAI – VIENA ASMENYBĖS SAVIRAIŠKOS FORMŲ

Asmenybė turi daugybę būdų pranešti apie save. Drabužiai ir aksesuarai vienas iš jų. Kai kurie žmonės apskritai nekreipia dėmesio į aprangą, renkasi kuklius ir paprastus drabužius. Tačiau kartais drabužiai reprezentuoja individualumą. Šis poreikis išreiškiamas, kai apranga pasirenkama pagal vidinį įsitikinimą, demonstruojant individualumą. Žmogus, siekdamas būti savimi ir išreikšti save, retai vysis ekstravagancijos, avangardo, taip pat to, ką dėvi visi. Jo drabužiai atskleidžia asmeninį požiūrį, skonį ir atitinkamai keičiasi kartu su jo mąstymu. qw

Savo stiliaus atradimas, įvaizdžio sukūrimas – šiuolaikiško ir individualaus, – nelengva užduotis net profesionalams. Tačiau taip ir norisi paminėti Marlene Dietrich, kuri tapo ryškumo ir individualumo pavyzdžiu.

marlene-dietrich-suit Kai kurie žmonės poreikį tapti asmenybe gali realizuoti kopijuodami kokios nors žvaigždės įvaizdį. Tapti panašiu į tam tikrą žvaigždę paprasčiausia keičiant išorę (ypač tai būdinga paaugliams).

madonna

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: