logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Dizaineriai prabangius rūbus kuria ir apkūnioms

Dizaineriai, prabangius rūbus kuria ir apkūnioms

Dizaineriai prabangius rūbus kuria ir apkūnioms:

Norėčiau jums pristatyti italų kilmės prekinį ženklą – Elena Miro.  Šio brendo dizaineriai, kuria aukštos klasės drabužius Rubenso stiliaus moterims. Jų gaminamos produkcijos asortimento dydžio eilė yra iki 60 dydžio. Šis Europinis brendas atidaro mados savaitę Milano Moda Donna.

Pristatau jums Elena Miro kolekciją, ruduo – žiema 2012-2013. Šioje kolekcijoje dominuoja verslo stilius: tai reglano kirpimo paltai, klasikiniai kostiumai, kuriuose kostiuminis audinys kombinuojamas su oda , nuostabios kokteilinės suknelės, palaidinės su kelnėmis arba komplektai su sijonu.

Kaip specialistė noriu atkreipti dėmesį, kad kolekcija kurta laikantis vizualaus figūros koregavimo taisyklių. Kolekcijos drabužiai kurti būtent apkūniai moteriai, todėl kiekviena detalė apgalvota skrupulingai. Ši kolekcija sudaryta ne iš tiesiog gražių drabužių, kuriems „nerupi“ harmoninga visuma su juos dėvinčia moterimi. Svarbiausia šioje kolekcijoje – moters grožis, o drabužiai, šį grožį, nuostabiai paryškina ir sukuria idealią harmoniją.

Kurti apribojant save įvairiomis taisyklėmis yra labai sudėtinga, bet tai vienintelis kelias į aukščiausią lygį ir tikrų šedevrų kūrimą. Tikrą visų laikų grožį – įstabią moterį , sukuria tik tie dizaineriai, kurie kurdami taiko tam tikras grožio kūrimo taisykles. Pateikiu šios prabangios, Elena Miro kolekcijos nuotraukas.

 

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: