logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Susikurkite įvaizdį. Kiniška rožė

Susikurkite įvaizdį. Kiniška rožė

Susikurkite įvaizdį. Kiniška rožė

Apkūniai, 25-40 metų, moteriai, siūlau aprangos komplektą, kurį pavadinau „Kiniška rožė“. Šis komplektas turi šiek tiek elegancijos, intrigos ir paslėpto seksualumo. Kiekvienai padoriai moteriai norinčiai sužavėti elegantišką vyriškį, paslėptas seksualumas labai svarbu.  Komplektas puikiai tiks kasdienai, neformaliems susitikimams su draugais arba romantiškam susitikimui su džentelmenu.

Įvaizdį „Kiniška rožė“ kuria – juodos spalvos, lengva, su plačiomis rankovėmis suknelė „Modcloth“ (prekinis ženklas) . Priekinėje suknelės dalyje, per visą jos ilgį užsegimas, kuris puikiai tinka apkūniai, nes prailginą siluetą. Komplektą pagyvina plonas, rudos spalvos odinis dirželis juosiantis liemenį. Suknelė universali, pritaikoma įvairiuose aprangos kombinacijose, prie jos galima derinti įvairius aksesuarus.

Kuomet juosmeniniai ir petiniai drabužiai yra vienos spalvos, neįvyksta vizualaus figūros skaidymo ir moteris atrodo aukštesnė. Todėl suknelę puikiai papildo juodos spalvos, neskaidrios ir neblizgios timpos.

Dekoltė iškirpte, šiek tiek sužadinsite vyrų apetitą, juk vyrams patinka „nurenginėti akimis“, tai leiskime jiems patirti tą malonumą. Kontrastingu deriniu raudona – juoda ir aukštakulniais, sužadinsite vyrų fantazijas. Ilgus plaukus suriškite į gumutę su kristalais, kadangi išleisti ilgi plaukai jau būtų provokacija.

Darant makiažą paryškinkite akis, lupoms naudokite skaidrų blizgesį.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: