logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Stilingo vyro būtiniausios aprangos sąrašas pavasariui

Stilingo vyro būtiniausios aprangos sąrašas pavasariui:

Švarkas – tai vyrų garderobo pagrindas. Garderobą formuoti reikia pradėti ne nuo džinsų ar marškinių, o nuo švarko.

svarkas

Balti marškiniai. Tokia maža detalė, kaip marškiniai, įvaizdį daro tvarkingesnį, puošnesnį, naudingesnį. Jeigu vakare laukia rimtas susitikimas, o visą dieną dėvėjote džinsus, trikotažinius marškinėlius bei švarką, vietoj marškinėlių derėtų rinktis marškinius. Taip apranga taps oficialia, su kuria per susitikimą jausitės itin patogiai.

balti_marskiniai

Trikotažiniai polo marškinėliai – universalus ir nereiklus drabužis. Dabar su jais galima treniruotis iškylauti, o biure juos dėvėti priderintus prie švarko. Juos susikišus į kelnes sukuriamas formalesnis ir stilingesnis įvaizdis.

polo_marskiniai

Džinsai. Jeigu norisi, kad džinsai derėtų prie visų petinių drabužių, reikėtų rinktis santūresnius ir klasikinius modelius. Tam, kad džinsai puikiai derėtų prie klasikinio, formalaus, dryžuoto arba languoto švarko, jie turi būti tamsūs, tamsiai mėlynos indigo spalvos. Prie klasikinio švarko galima derinti ir šviesesnius džinsus, tačiau nereikėtų pamiršti drabužių sezoniškumo.

dzinsai

 

„Činos“ kelnės. Tai vienos universaliausių kelnių, kurias galima priderinti prie įvairaus stiliaus aprangos. Jos yra bazinės ir lengvai priderinamos prie įvairių stilių. Todėl jei pabodo džinsai, juos galima pakeisti medvilninėmis „činos“ kelnėmis. Pastarosios kur kas patogesnės.

cinos_kelnes

Klasikiniai suvarstomi bateliai. Vieni iš pirmųjų daiktų, kuriuos reikėtų įsigyti, tai  suvarstomi bateliai. Jie visada atrodo įspūdingai ir brangiai. Švarką galima derinti su džinsais ir sportbačiais. Tai bus puikus laisvalaikio komplektas. Tačiau norint nueiti į normalų klubą ir jaustis gerai restorane rekomenduojama rinktis klasikinę avalynę.

vyriski_batai

 Balti „snikeriai“. Sportbačius galima avėti su sportine apranga: sportiniu džemperiu, tamprėmis arba trikotažinėmis kelnėmis ir marškinėliais. Tačiau komplektai tuo nesibaigia. Juos galima priderinti prie klasikinio palto ir „činos“ kelnių. Taip pat puikiai atrodo prie klasikinio megztuko arba oficialaus stiliaus marškinių.

snikeriai

Didelė rankinė. Portfelis – nesenstanti klasika. Žinoma, kieti ir kampuoti portfeliai dabar neaktualūs. Tačiau šiuolaikiški minkšti portfeliai suapvalintais kampais, kurie pagaminti iš kokybiškos odos, – tai, ko reikia vyrui, kuris prie savo rankinės nori priderinti bet kokią aprangą. vyriska_rankine

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: