logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Spalvos, raštai, audiniai, kuriuos rekomenduojama rinktis šaltuoju sezonu

Kuriant aprangos komplektą norisi stilingos ir harmoningos išvaizdos. Derinant dažnai pasimetame kokie turėtų būti drabužio raštai, audiniai ar aprangos elementai derės visumoje, ar jie madingi.  Svarbu atkreipti dėmesį į raštus, faktūrą, spalvas, rasti vieną ar kelis elementus, kurie apibendrintų ir sujungtų į visumą.

 Pirmiausia išsirinkite tris skirtingus motyvus (spalvas ir raštus), kuriuos derinsite tarpusavyje, tai galėtų būti įvairūs geometriniai raštai, gamtos motyvai, smulkūs žirniukai, dryžiai, langučiai ir tinkamos spalvos. Svarbiausia, kad spalviškai derėtų tarpusavyje. Pasirinkite vieną pagrindinį motyvą, kuris dominuotų komplekte.

Pagal tendencijas rekomenduojama rinktis raudonus atspalvius – nuo ryškių avietinių, ciklameninių iki šiltų. Taip pat aktuali šalta žalia. Ypač gerai atrodo šios spalvos odiniai drabužiai ir aksesuarai – avalynė, pirštinės, rankinė, skrybėlė. Garstyčių ir mėlyna spalvos taip pat madingos. Spalvos derinamos su pilka, kuri ypač puošia šį sezoną madingus drabužius. 2017 m. žiemos tendencijose daug gėlių ir augalų raštų, gyvūnų motyvų, tad mėgstančius kurti originalius komplektus ar derinti skirtingus raštus šis sezonas išties pradžiugins.

Dryžiai ir langeliai neišeina iš mados jau daug metų. Madingi langeliai – šachmatų lentos, tvido, Velso princo. Aktualios vertikalios, horizontalios, kombinuotos, spalvingos linijos. Tačiau svarbu atminti: langeliai storina, vertikalios linijos lieknina, o horizontalios pabrėžia tam tikras kūno vietas. Kuo linija siauresnė, tuo komplektas subtilesnis. 2017 m. bet kokį aprangos elementą tinka marginti taškeliais. Tai suteikia koketiškumo ir žaismingumo. Taškeliai gali būti skirtingo dydžio.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato.

 

 

 

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

1Komentaras
  • Jūratė
    Atsakyti
    2017-01-29

    Norėčiau tapti Jūsu klijente

Palikti komentarą: