logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Šiltas – tamsus spalvinis tipas

Šiltas – tamsus spalvinis tipas

Šiltas – tamsus spalvinis tipas:

Šio spalvinio tipo veido oda būna dviejų rūšių. Pirma, lygi, šviesi, dramblio kaulo spalvos arba švelniai gelsvo atspalvio oda. Jos blyškumas efektingai kontrastuoja su išraiškingais dažniausiai kaštoninių plaukų atspalviais.

siltas_tipas_tamsusAntra, ryškiai auksinio smėlio arba persiko atspalvio oda. Jos atspalviai žymiai intensyvesni už panašius šilto -šviesaus tipo odos atspalvius. Bet jai beveik visuomet trūksta skruostų rausvumo. Šiltas – tamsus tipas dažnai linkęs į ryškiai rausvus arba gelsvai rudus apgamus bei strazdanas.

pavasais_šiltas

Plaukams būdingi ryškūs, sodrūs rusvi atspalviai, puikiai besiderinantys su dažnai strazdanota veido oda ir išraiškingomis akimis.

Tinkamų spalvų pavyzdžiai:

tamsus_silltas_spalvinis_tipas

Netinkamų spalvų pavyzdžiai:

tamsus_siltas_netinkamos_spalvos

 

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: