logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Madingiausios rankinės

 Viena ryškiausių iš žiemos sezono atėjusi tendencija – kietos stačiakampio formos madingiausios rankinės, panašios į mini lagaminus.

Skirtumas tik toks, kad jos tapo konservatyvesnės, ramesnių spalvų. Jos tinka ir prie dalykinio, ir prie sportinio stiliaus. Įdomiąsias rankines GALIMA DERINTI PRIE VISKO: laisvo stiliaus, vakarinės suknelės, kostiumo ir t.t.

rankine_grieztos_formos

Gali pasirodyti keista naudoti kailį pavasario ir vasaros kolekcijose, tačiau „Dolce & Gabbana“ ryškių spalvų, gėlių motyvais puoštos pūkuotos rankinės atrodo vasariškai.

naturalios_odos_rankines

Dauguma kelionėms renkasi pavasarį ir vasarą. Atgimstanti gamta skatina norą keliauti ir pažinti daugiau kultūrinių erdvių ir reiškinių. Kelionėje visada aktualus klausimas, kur susidėti smulkmenas (lūpų dažus, telefoną, piniginę) ir kaip atlaisvinti rankas, nes vis reikia fotografuoti, liesti nematytus ir nepažįstamus objektus. Dizaineriai pagalvojo apie tai ir sukūrė moterims patogią rankinę – delninę per petį. Šiuolaikines moteris puoš kombinuotos iš kelių spalvų, rauktos, dekoruotos, su kutais, įvairiausių formų rankinės – delninės.

 Laikas papasakoti ir apie intriguojančią rankinių tendenciją. Jeigu turite humoro jausmą, mėgstate išsiskirti ir būti matoma – dizaineriai turi ką jums pasiūlyti. Kibirėliai su gėlėmis, fotoaparatai, kačiukų veideliai, žuvytės, televizoriai, super mergaitės ir t. t. tapo daiktų nešioklėmis. Įdomiąsias rankines galima derinti prie visko: laisvo stiliaus, vakarinės suknelės, kostiumo ir t.t.

ekstravagantiskos_rankines

rankines_maziausiomis_kainomis

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: