logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Šukos kurios nepeša plaukų

Šukos kurios nepeša plaukų

Šukos kurios nepeša plaukų:

Viskas, ilgų plaukų priežiūra jau ne vargas, o malonumas.

Kaip malonu būti mama ir auginant savo nuostabią dukrytę. Malonu žavėtis pagrindiniu jos moteriškumo simboliu, – ilgais plaukais.

Bet dėję, mylimiausios ir nuostabiausios būtybės plaukai, tampa gražūs tik po to kai, mes juos sušukuojam ir padarom iš jų gražią šukuoseną. Nors šukavimas nėra ilgas procesas, bet net ir neilgo laikotarpio pakanka tam, kad miela ir maža mūsų atžala pradėtu verkti nuo skausmingo plaukų pešiojimo. Net jei mes labai stengiamės, kruopščiai ir neskubant šukuojame mūsų mergaitės plaukučius, kartais užtenka vieno netikslaus judesio ir dukra jau drasko mūsų širdį savo ašarėlėmis.

Užplūsta toks nemalonus jausmas, kai savo mergaitę iš visos širdies stengiesi padaryti gražią, kad ji džiaugtųsi, o ji verkia ir liūdį. Širdį užlieja pergyvenimai ir įvairios prieštaringos mintys apie tai, – kaip gi dukrytė vertina savo mamą. Kartais šios nemalonios emocijos susimaišiusios su kitomis problemomis, mus ne juokais išmuša iš vėžių ir mes apkaltinam vargšę mergaitę už tai, kad ji negali pakentėti. Prasideda apmąstymai, – ką daryti? Ar tikrai tie ilgi plaukai reikalingi? Kokias šukas pasirinkti?

Vaikystėje turėjau ilgus ir garbanotus plaukus. Kirpti jų nenorėjau, o iššukuoti juos buvo labai sunku. Atsimenu, kai vieną dieną po eilinio plovimo plaukai tapo nebeiššukuojami. Tačiau mama visgi pradėjo man juos šukuoti ir šukuosenos darymas pavirto dideliu barniu, kuriuo metu labai įsižeidžiau ir ilgai verkiau.

Dabar šis baisus prisiminimas kartais iškyla mano sąmonėje, kai šukuoju savo dukrą. Šiandien šukuojant dukros plaukus labai stengiuosi nesukelti  skausmo ir neįskaudinti savo dukrytės. Siekdama, kad jai neskaudėtu, retai plaukus iššukuodavau iki galo ir nepilnai iššukuotus, tiesiog rinkdavau į uodegą. Aišku tokia šukuosena neatrodo įspūdingai, dažnai atvirkščiai, tiesiog  apgailėtinai.

Vieną dieną nusprendžiau, kad užteks ir pradėjau analizuoti plaukų šukavimui skirtus produktus. Radau nedideles, ryškios spalvos šukas, kurios buvo pristatomos, kaip itin švelniai šukuojančios. Kažkaip pajaučiau, kad jos gali būti mano išgelbėjimas ir nusipirkau jas sumokėdama  34 Lt.

geriausias_šepetis_plaukams

Šios naujovės Sibel gamintojai akcentuoja šiuos privalumus:
  • Su jomis galima šukuoti kaip sausus taip ir šlapius plaukus,
  • Plaukus galima šukuoti nuo pačių šaknų ir iki pačių galiukų,
  • Šukos lengvai iššukuoja susivėlusius plaukus,
  • Po šukavimo plaukai tampa blizgantys, švelnūs ir lengvai formuojami,
  • Jos švelniai masažuoja galvos odą gerindamos kraujotaką ir plaukų augimą,
  • Tinka naudoti visiems plaukų tipams. Ypatingai rekomenduojama naudoti gležniems, pažeistiems ir priaugintiems plaukams,
  • Sumažina  lūžinėjimo, galiukų išsišakojimo, pažeidimo riziką,
  • Nuostabus dizainas, kuris patinka vaikams,
  • Ergonomiška ir patogi forma.

Patikėjau, nusipirkau, pašukavau, dukra sako: –  Super. Dabar man su dukrą šukuosenos darymo procesas tapo malonumu. Net jei plaukai būna labai susivėlę, stebuklingos šukos akimirksniu juos išlygina, sutvarko ir nepeša plaukų.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: