logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Ką apie mus kalba mūsų drabužiai

Ar dažnai pastebite keistai apsirengusias moterys? Kaip manote, kodėl jos taip rengiasi? Kodėl keturiasdešimties sulaukusi moteris rengiasi paaugliškais drabužiais?

Ar dažnai pastebite keistai apsirengusias moterys? Kaip manote, kodėl jos taip rengiasi? Kodėl keturiasdešimties sulaukusi moteris rengiasi paaugliškais drabužiais? Kodėl sulieknėjusi panelė vietoj to, kad pasidžiaugti savo figūra ir įsigyti įliemenuotą suknelę ir toliau dėvi savo senus maišo formos drabužius? Ką apie mus kalba mūsų drabužiai?Pasirodo tikros priežastys visai ne tiesiog skonio neturėjimas  ir stiliaus nesupratimas. Apranga atspindi mūsų mintys ir jausmus. Ji atskleidžia tai, ką slepia mūsų sąmonėje ir pasąmonėje „kovojančios“ mintys ir nuostatos apie problemas, stereotipus, visuomenės nuostatas ir t.t.

Kaip manote ar verta greitai ir paprastai pasikeisti ir pradėti eiti ten kur trokšta kiekvienos moters širdis? Ar verta tapti atsipalaidavusia, linksma ir daryti tik tai ką myli?

Čia įkėliau „Pasikeisk“ laidų seriją, kur moterys kartu su savo užslėptomis vidinėmis problemomis atranda savo grožį. Grožis jas pažadina, suteikia motyvaciją ir energiją savo tikslų siekimui. Gal būt, jos įkvėps ir tave pradėti būti savimi, būti laiminga, pasitikinčia, romantiška, mylinčia moterimi.

 

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

1Komentaras
  • lima
    Atsakyti
    2015-04-09

    ziurejau laida ,labai patiko, kol nepastebejau koks bjaurus ir neprofesionalus psichologas ,tiesiog siaubas,viena mergina pasake savo nuomone apie ji,bet niekas jos nepalaike ,priesingai,tik uzsipuole,tiesiog visos kurios ten ateina be savo nuomones,uzknistos

Palikti komentarą: