logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kosmetologo paslaugos:

JAUNAS VEIDAS metodas – tai plastinis gydomasis, atjauninamasis veido masažas, besiremiantis natūralia odos savybe regeneruotis.  Masažas sukurtas derinant senovės Altajaus medicinos ir šiuolaikinio mokslo žinias.

Skirtingai nuo injekcijų, aparatų naudojimo ar chirurginio įsikišimo, šis giluminis plastinis masažas veikia odą, saugodamas jos integralumą ir netraumuodamas dirbtiniais svetimkūniais ar cheminėmis medžiagomis. Tai ekologiškas būdas palaikyti Jūsų jaunystę, grožį ir išsaugoti sveiką veido odą.

Teikiamos grožio paslaugos

Apie specialistą

Kosmetologo paslaugos

„Pirmą kartą JAUNAS VEIDAS masažą man padarė kai buvau 29-erių. Šiandien man 49-eri. Ir niekas netiki mano amžiumi!“

Žana  – kosmetologė, veido odos natūralaus atjauninimo specialistė dirbanti šioje srityje jau 20 metų. Baigė fizikos ir medicinos mokslus.

Susipažinusi su meistru, gydančiu pagal senovės Altajaus medicinos tradiciją, Žana  sumanė šiuos lobynus panaudoti kosmetologijoje. Altajaus kraštas (kaip ir Tibetas) nuo seno garsėjo savo unikaliais gebėjimais išlaikyti jaunatvę. Kosmetologė mokėsi pas šį meistrą keletą metų.

Suderinus gautas žinias su šiuolaikinio mokslo informacija apie žmogaus organizmą Žanai  pavyko sukurti greitą ir efektyvų gamtinį atjauninimo metodą – veido odos masažą, iš pradžių pavadintą „tonizuojančiu plakimu“.

Sukūrusi šį metodą, meistrė atidarė savo Natūralaus odos atjauninimo mokyklą Taškente (Uzbekistanas). Paskatinta sėkmės ir populiarumo ji persikėlė į Maskvą, kur bedradarbiavo su tokiais prestižiniais salonais kaip „Solyaris“, „Salon na Kutuzovskoy“, „Beauty Center of Margarita Korolyova“, „Persona“, „Chronotop Creative Center“ ir kt.

2011 m. Žana  apsigyvena Prahoje (Čekija). 2016 m. persikelia į Vilnių. Ji yra vienintelė JAUNAS VEIDAS metodo specialistė Europoje.

Berlynas, Nica, Maskva, Sankt Peterburgas, Kijevas, Odesa – tik keletas pasaulio miestų, į kur 4 dienų masažo seansams kviečiama Žana.

Norint užsakyti kosmetologo paslaugą užpildyk šią formą:

  Kosmetologo paslaugų atsiliepimai

  Diana

  Šį masažą pirmą kartą išbandžiau prieš 2 metus, nuo to laiko jau kartojau pati ir rekomendavau ne vienam žmogui. Galiu drąsiai teigti, kad po masažo laikrodis pradeda suktis į kitą pusę, pokyčiai nėra mechaniniai, o giluminiai ir ilgalaikiai. Ta pastebiu pati, pastebi ir draugės. Taip pat Žana dosniai dalinasi grožio patarimais, kurie formuoja visai kitokius odos priežiūros įpročius, ir tos „smulkmenos“ duoda nuostabius vaisius. Rekomenduoju!

  Lidija

  Nuostabų ir stebuklinga! Dalinuosi savo džiaugsmu: šio masažo rezultatas stulbinantis. Netikėjau, na, tikėjau, kad šiek tiek bus geriau, bet gavau džiaugsmą!!! Oda skaisti, bruožai ryškus… žiūriu į veidrodį ir matau save jauna. Man pasisiekė, kad toks unikalus metodas atkeliavo į Vilnių. Širdingai dėkoju.

  Ekaterina

  Norėčiau išreikšti didelę padėką aukštos klasės specialistei profesionalei Žanai. Aš visiškai atsitiktinai sužinojau apie šį unikalų masažo metodą ir nusprendžiau jį išbandyti. Buvau labai maloniai nustebinta ir priblokšta nuostabiais rezultatais po šių procedūrų. Be to, efektą pastebėjo ir aplinkiniai. Oda tiesiog pražydo, pajaunėjo ir pradėjo švytėti. Aš labai patenkinta rezultatu ir būtinai kartosiu šias procedūras. Labai rekomenduoju visoms bet kurio amžiaus moterims.

  Eugenija

  Jeigu papuolėte pas Žaną, skaitykite, kad jums pasisekė ir jūsų veidas patikimose ir profesionaliose rankose. Technikos, kuria dirba Žana, aš daugiau niekur nemačiau. Tai absoliučiai unikalus metodas, o jo efektas greitas ir ilgalaikis. Jūsų veidas gaus tokį žvalumo ir stangrumo užtaisą, jog nesistebėkite, kai jau po pirmo kurso aplinkiniai jūsų pradės klausinėti, ką sau padarėte, kad taip šviežiai ir jaunai atrodote. Nemažai svarbi ir energetika, kurią Žana skiria kiekvienam savo klientui. Maistas yra skanesnis jeigu jis pagamintas su meile, taip ir masažo procedūrų efektas žymiai stipresnis, kai jas daro žmogus, nuoširdžiai besidomintis jumis ir jūsų grožiu.

  Svetlana

  Visiems geros dienos. Prieš savaitę lankiau Žanos masažo kursą. Pojūčiai – nuostabūs. Visiems labai rekomenduoju palepinti save ir savo mielą veiduką tokiu pritrenkiančiu desertu kaip šitas neįprastas masažas.
  Po pirmo seanso labai gerai matėsi, kaip pasitempė veido forma, pastebimai pradingo pagurklys. Antras ir trečias seansas davė jausmą, kad veidas pradėjo švytėti. Visi pažįstami pastebėjo, kad labai gerai ir šviežiai atrodau. Na, o baigiamasis ketvirtas seansas viršijo visus mano lūkesčius, pajaunėjau mažiausiai dešimčia metų. Be to, noriu pabrėžti, kad pusantros valandos masažo procedūra – pritrenkiantis relaksas. Būtinai planuoju grįžti pas Žaną naujam masažo kursui.

  Jana

  Jeigu ruošiatės į seansą pirmą kartą, greičiausiai abejojate. „Technologijų“ amžiuje tikime, kad įmanoma pratęsti jaunystę. Bet tai chirurgų, aparatinės kosmetologijos ar injekcijų nuopelnas. Nuo pirmo susitikimo Žana išsklaidys abejones ir privers patikėti neįmanomu. Meistro rankos sukurs stebuklą su Jūsų veidu, nuotaika, saviverte ir pasaulio suvokimu.
  Žana – geriausia savo metodikos reklama: graži, besišypsanti, žavi. Ji dosniai pasidalins vidinės ramybės ir pasitikėjimo jausmu, padovanos antrą jaunystę. Nereikia rūpintis dėl rezultatų – tai praneš aplinkiniai. Ruoškitės atsakinėti į klausimus, pasidarėte plastinę operaciją, įsimylėjote ar sužinojote Makropuloso receptą.

  Gitana

  Noriu pasidžiaugti, kad atradau ir išmėginau Žanos metodą. Rezultatas viršino mano lūkesčius! Po procedūrų mano oda tapo stangresnė, sveikesnė, o svarbiausia jaunesnė.
  Esu natūralaus grožio puoselėtoja, todėl šis metodas kaip tik man:-) Pasikeitė ir mano požiūris į odos valymo priemones, būdus, mažiau pilingų, serumų, o ir kremą lengvai pasirenku pati.
  Gitana 46 m.