logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Kosmetologo konsultacija

Išsaugokite odos sveikatą praturtinant savo žinias

Jei nežinote kaip taisyklingai prižiūrėti veido odą šiuolaikinėmis sąlygomis, arba abejojate, kad jūsų naudojama kosmetika jums tinka.

Arba Jaučiate, kad kažkas yra ne taip ir norite išmokti suprasti ir pajausti savo odą.

O gal jaučiate, kad kažką reikia daryti, kad sustabdytumėt jūsų odos senėjimą ir norite gauti vertingų patarimų?

Tuomet kviečiu jus į konsultaciją.

Mes gyvename informacinio chaoso amžiuje, chaotoškai ir nesistemingai prižiūrime savo veido odą, kosmetikos priemones renkames ilguoju bandymų ir klaidų metodu…

Žanos konsultacija – tai galimybė išvengti nereikalingos rizikos, išlaidų  nereikalingoms priemonėms ir salonų procedūroms. Konsultacijos metu jūs išsiaiškinsite visus jums rūpimus klausimus, sužinosite daug naujos informacijos, kuri padės protingai suplanuoti veiksmus kurie padės ilgiau išlikti jaunai.

Atsiliepimai apie kosmetologo konsultaciją

Natalija

Žana yra ne tik šios srities profesionalė, bet taip pat, tai yra jos mėgstama veikla. Dėl to konsultacija buvo maksimaliai efektyvi. Pritaikius įgytas žinias, pajūtau kaip pasikeitė mano oda ir ne tik… Jaučiuosi gražesnė, oda įgavo lengvumo pojūtį, pasidarė lygesnė, padidėjo tonusas. Taip pat mano emocinė būsena pasikeitė teigiamai ,jaučiuosi lamingesnė, ir mano mintys yra šviesesnės. Ačiū Žanai už šiuos pojūčius!

Tatjana

Noriu padėkoti Žanai už tai, kad pasidalino sveikos ir jaunos odos paslaptimi. Gavau daug naudingos ir įdomios informacijos. Žana paaiškino, kaip nustatyti savo veido ir kaklo odos tipą, patarė kaip prižiūrėti atsižvelgiant į jų ypatumus. Labai patiko žinia, kad išsaugoti odos sveikatą ir jaunystę galima be brangiai kainojančių kosmetikos priemonių. Patarė kuo mažiau naudoti šveitimo priemonių, nes daro agresyvų poveikį odos imunitetui ir išsekina odos sluoksnį. Tai pat maloniai nustebino žinia, kad galima savarankiškai išlyginti veido raukšles dėka spec. pratimų ir masažo technikos. Sužavėjo, kad jos metodika yra paprasta, bei naudoja natūralias priemones. Noriu palinkėti Žanai ir jos metodikai sėkmės ir populiarumo.

Kiek kainuoja JAUNAS VEIDAS metodo kosmetologo konsultacija?

Kosmetologo konsultacija  trunka apie 1 valandą.  Jos kaina 20 Eur.

Norint užsakyti kosmetologo konsultaciją užpildykite šią formą:

  Į konsultaciją įeina:

  1) odos tipo, savybių ir esamos būsenos nustatymas;

  2) odos priežiūros plano sudarymas;

  3) kosmetikos parinkimas jūsų odai;

  4) senėjimo tipo nustatymas;

  5) supažindinimas su salonų teikiamomis ir jums tinkančiomis procedūromis;

  6) savarankiško masažo bazinių pagrindų demonstracija jūsų odos tipui;

  7) supažindinimas kas yra žmogaus jaunystės ir energijos tarpusavio ryšys.

  Rezultatai po konsultacijos:

  Jei po konsultacijos laikysites jums sukurtos individualios programos, jau po mėnesio pastebėsite, kad jūsų oda jaučiasi lengviau ir komfortiškiau.

  Po konsultacijos jūs žinosite kas jums tikrai tinka, o kas kategiriškai ne. Pavyzdžiui labai dažnas atvejis, kad klientė su sausa ir plona oda skundžiasi dėl pigmentacijos arba akne, o salone kažkodėl tai jai pasiūlo pasidaryti pilingą, kas dar labiau negiamai paveikia veido odą. Tokia klaida gali būti priešlaikinių raukšių atsiradimo priežastimi.