logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com
a

” Aprangos stiliaus ir dizaino kūrimas mane lydi visą gyvenimą”

Natalija Stun – aprangos dizainerė, stilistė dirbanti šioje sferoje daugiau nei 20 metų. Baigė aprangos dizaino kūrimo ir technologijų studijas. Dar nebaigusi mokslų, dvejus metus dirbo su aprangos parduotuvių tinklo „E5 Mode“ trimis parduotuvėmis ir buvo atsakinga už šių parduotuvių asortimento formavimą. Tuo metu, iš „E5 mode“ siūlomo aprangos asortimento Lietuvai, pasirinkdavo aktualiausius aprangos modelius, trims savo parduotuvėms. Kai tinklas „E5 mode“ baigė savo veiklą Lietuvoje, pradėjo individualią drabužių kūrėjos veiklą. Baigdama mokslus sukūrė ir pagamino savo pirmą moteriškų drabužių kolekciją ir atidarė siuvimo ateljė. Tokia veikla, natūraliai paskatino imtis ir individualios moterų aprangos stilistės darbo. 2012 metais pradėjo gyventi ir dirbti Vilniuje,  pilnai susikoncentravo į stilisto profesiją. Rado profesionaliausius šios profesijos mokytojus ir išstudijavo garderobo ir kapsulės formavimo taisykles. Tuomet išanalizavo visų Vilniaus aprangos parduotuvių asortimentą, stilistiką ir pradėjo dirbti su individualiais klientais. Tęsdama savo sėkmingą stilistės -dizainerės veiklą ir siekdama kuo didesniam moterų ir vyrų kiekiui padėti tapti išskirtinai stilingais ir patraukliais, 2014 metais pradėjo vesti seminarus tiems, kurie savarankiškai stengiasi sau kurti stilingą išvaizdą. 2016 metais tapo prekinio ženklo N/A dizainere.

Filosofija

Kiekviena moteris nori, kad jos dėvima apranga jai teiktu pilno komforto ir pasitikėjimo savo išvaizda jausmą.  Kiekviena save ir kitus gerbianti moterys supranta, kad jos apranga turi atlikinėti ne vien šią funkciją. Kai moteris palieka savo privačią erdvę ir patenka į kažkokią visuomeninę erdvę (šaligatvį, mašinų stovėjimo aikštelę, prekybos centrą, restoraną, darbovietės aplinką, įvairių pobūvių ir švenčių aplinką, ir t.t.), jos bendrai išvaizdai ir aprangai, neišvengiamai suteikiamas labai svarbus reikalavimas, – atitikti tam tikro stiliaus, mados ir etiketo reikalavimus.

Taigi, save vertinanti moteris, savo išvaizdai keldama minėtus reikalavimus, priversta savo aprangos stiliaus ir įvaizdžio formavimui skirti gan daug laiko ir pastangų. Dalis moterų turi tam laiko ir joms patinka savo aprangos stilių formuoti savarankiškai, kita dalis moterų neturi laiko ar noro eikvoti savo pastangas ypatingai skoningo ir patrauklaus stiliaus formavimui. Būtent toms, kurios nori kasdiena atrodyti skoningai, išskirtinai, turėti savo ypatingą stilių, bet kokioje aplinkoje būti nepriekaištingos išvaizdos dama, savo garderobe turėti tik idealiai tinkančius ir patinkančius drabužius bei aksesuarus, – skirtos mano paslaugos.

Sekite mados tendencijas
Susisiekite

Užduokite klausimą

,,,,,,