Šis sukurtas moteriškas komplektas skirtas kriaušės ar trikampio formos figūros moterims.  Aprangą   galimą pamatuoti ir įsigyti parduotuvėse: Zara, Julija Janus, Danija, Rankinių pasaulis.

kriauses_trikampio_figura

Naudojant vizualinę iliuziją galima koreguoti kriaušės ar trikampio formos figūrą ir priartinti ją prie tobulos smėlio laikrodžio formos.  Nuotraukoje pateiktos subtilios stilizavimo detalės padeda subalansuoti figūrą.

Apie autorę

Natalija Stun Natalija Stunžėnienė yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

8 atsiliepimai Jeigu figūra kriaušės ar trikampio formos

 1. O kaip rengtis 1,82 m ūgio moteriškėms:) ?

 2. Ieva , tu turi puikų ūgį, problemų su figūros korekcija neturi būti. Nebent, tau sunkiau rasti drabužius pagal savo ūgį? Bet ir rasti drabužius Lietuvoje aukštoms įmanoma.

  • Labas, rūbų mano ūgio Lietuvoje sočiai randu:) bet nešioju tik kelnes ir bliuzeles ar megztinius. O taip norėčiau rasti tinkančią suknelę ar tnkantį sijoną.Ką nešioti aukštoms kad atrodytum gražiai ir neatrodytum kaip vėtrungė? Kokio ilgio drabužiai tinka?

 3. Ieva nerandi suknelės ar sijono tinkamo ilgio?

  • Labas, tiesą pasakius, net nežinau kokie modeliai sijonų, suknelių tinka?Kokios spalvos tinka?

   • Klausymas labai individualus, tam kad į jį tiksliai galėčiau atsakyti reikėtu pamatyti tave, sužinoti tavo gyvenimo būdą, pomėgius, charakterio bruožus.

    • Ar galėtumėm kitą sav. susitikti? Dar tiksliai nežinau, bet gal tarp 26-28 dienomis?

Palikite atsiliepimą