logo
Stilisto ir dizainerio paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose apima stiliaus konsultaciją, garderobo reviziją, asmeninį apsipirkimą, aprangos kapsulės atnaujinimą, drabužio sukūrimo ir pasiuvimo paslaugas, kurių prireikia kuriant išvaizdą.
banner
+370 648 94299 info@natalijastun.com

Ką pirkti per išpardavimus

Ką pirkti per išpardavimus

Ar žinote, kaip protingai pasinaudoti išpardavimo laiku ir nepripirkti jums netinkamos aprangos? Ką pirkti per išpardavimus?

Iš tikro einant į prekybos centrą be pirkinių sąrašo, labai sunku susilaikyti, ypač, kai dar vilioja pritaikyta didelė nuolaida. Tam, kad jūsų pirkiniai būtų jums maksimaliai naudingi bei parduotuvėje laiką leistumėte efektyviai, papasakosiu, kaip ruošiuosi apsipirkimui ir kaip per išpardavimus apsiperku.

Tam, kad per išpardavimus įsigyjama apranga būtų naudinga, ją perkant reikia visuomet galvoti apie tai, ar:

— ji jums tinka pagal spalvą, siluetą, funkcinę paskirtį;
— prie norimo įsigyti drabužio ar aksesuaro galima priderinti 2-3 daiktus iš jūsų jau turimo garderobo;
— nuolaida yra pritaikyta aukštesniam prekinių ženklų lygiui ir be nuolaidos, šio prekinio ženklo drabužių, jūs negalite sau leisti įsigyti;
— įsigyjama apranga tikrai  jums tarnaus bent jau 2 sezonus, o geriausia 4.

Apsipirkimo taisyklės per išpardavimus.

1. Būtina sudaryti teisingą pirkinių sąrašą.

Sąraše turi būti baziniai drabužiai ir/ar aksesuarai. Baziniai drabužiai ir aksesuarai, kurie sudaro jūsų garderobo pagrindą, turi būti puikios kokybės. Todėl labai gerai, jei juos sudaro brangesnių prekės ženklų apranga.

Aprangos sąrašas

  • Viršutiniai drabužiai (paltas, kailiniai ir t. kt.);
  • Kostiumas (jeigu darbo veiklai reikalingas);
  • Bazinės kelnės, sijonas, švarkelis( neutralių atspalvių t. y. rudas, mėlynas, smėlio sp., juodas, pilkas);
  • Kardiganai (su užsegimu priekyje megztinis) ir megztiniai iš švelnios vilnos, kašmyro;
  • Avalynė – bateliai, auliniai batai;
  • Rankinė – pagrindinė ir dalykinė;
  • Naminė ir sportinė apranga;
  • Įsigykite nors vieną daiktą, kuris patiko, bet tiesiog negalėjote sau tai leisti anksčiau, pavyzdžiui vakarinę suknelę, papuošalą.

Be to

  • Pėdkelnės, kojinės;
  • Apatinis trikotažas.

2. Statistika teigia, kad savaitės pradžioje įprastai žmogaus svoris būna 1 – 0,5 kg didesnis nei įprastai, o savaitės pabaigoje jis vėl sugrįžta į normą. Einant į parduotuvę savaitės pradžioje mes rizikuojame įsigyti didesnių dydžių juosmeninius drabužius, negu iš tikro mums reikia. Taip pat, dėl klientų didelio srauto, penktadieniais ir šeštadieniais parduotuvėse kartais vyrauja chaosas. Todėl, apsipirkimus geriausiai planuoti – trečiadieni, ketvirtadieni ir sekmadieni iki 13.00 val. (kai pardavėjų parduotuvėse daugiau nei pirkėjų).

3. Einant apsipirkinėti apsirenkite patogiai: drabužiai turi būti lengvai nurengiami ir aprengiami. Avalynę geriausiai pasirinkti be raištelių ir sudėtingų užsegimų.

4. Pirkite tik tai ką pirktumėte ir be išpardavimo.

5. Nepirkite daiktų „iš viršelio“. Tai „greitai gendantis produktas“. Rinkytes universalesnius modelius.

6. Jeigu norite gerai apgalvoti pirkinius, į parduotuvę eikite viena. Kaip rodo praktika, patarymai gerų draugių, jeigu jos nėra pakankamai profesionalios apsipirkimo pagalbininkės, labiau blaško ir trukdo nei padeda.

Autorė: asmeninė stilistė Natalija Stunžėnienė

Stilisto paslaugos siekiančioms rezultato

Natalija Stunžėnienė

yra šio blog’o (tinklaraščio) kūrėja, profesionali moterų aprangos stilistė, moteriškų drabužių modeliavimo ekspertė, drabužių konstravimo praktikė, sukūrusi savo unikalią konstravimo metodiką, tobulai įvaldžiusi kokybiško drabužių siuvimo ir taisymo procesus.

Komentarų nėra
Palikti komentarą: